Змішувач для кухні: різновиди та поради щодо вибору

02.10.2023 22:36 | Категория: Загородный дом

Сучасна кухня повинна бути комфортною та функціональною. Варто обирати ту сантехніку, яка має високий рівень якості та надійності.

Особливої уваги заслуговує змішувач для кухні, адже він буде використовуватися регулярно. Варто обирати лише кращі моделі, що не будуть деформуватися раніше строку.

Який змішувач купити для своєї кухні?

Найбільш важливою характеристикою виробів є тип регулювання. Роздивимося характеристики різних варіантів, щоб обрати найбільш вдалий з них:

  1. Два вентиля. У змішувачах з двома вентилями температурний режим та напір води регулюють окремо. Такий механізм ще має назву кран-букса. Прилади недорогі та надійні, їх можна ремонтувати, якщо виникнуть несправності. У багатьох ситуаціях достатньо замінити прокладку з гуми, щоб змішувач продовжував виконувати свої функції. При цьому брати до рук який-небудь дорогий інструмент не доведеться.
  2. Важіль. Змішувачі з однією рукояткою більш зручні у використанні. Ви можете налаштовувати температуру та натиск рідини одночасно. Змішувачі можуть бути картриджними та шаровими. Другий варіант більш дешевий, але й крихкий. Картриджні моделі дорогі, мають високий рівень надійності. Щоб важільний змішувач довше слугував, варто встановити фільтр грубого очищення. Регулярно його очищайте, що особливо важливо, якщо у домі старі труби, у воді присутні різні домішки.

Кріплення змішувачів може бути вертикальним чи горизонтальним. Перший варіант доречний, якщо мова йде про радянські мийки. Комунікації будуть скритими під оздоблювальними матеріалами, тому отримати до них доступ проблематично. Горизонтальне кріплення більш сучасне, тому саме його можна зустріти у квартирах та приватних будинках.

Етапи монтажу змішувача для кухні

Щоб впоратися з таким завданням, варто слідувати деяким етапам. Серед найбільш важливих моментів:

  • вкрутіть гнучкі шланги у змішувач, затягніть усе руками з зусиллям;
  • вверніть до змішувача шпильку кріплення, надягніть на неї та на шланги кільце з гуми;
  • протягніть шланги через отвори у раковині по черзі;
  • надягніть на шпильку гумову прокладку з нижньої частини раковини, після цього встановіть шайбу та затягніть усе гайкою;
  • під’єднайте гнучкі шланги до водопроводу, затягніть гайки розвідним ключем;
  • відкрийте вентилі на водопроводі, перевірте герметичність усіх з’єднань.

Якщо все в порядку, можете сміливо користуватися змішувачем. Він не підведе у різних умовах експлуатації і буде довго виконувати свої основні функції!

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...