З чого варто розпочати ремонт в квартирі: поради та особливості

28.10.2023 18:57 | Категория: Ремонт квартиры

Кожна людина хоче надати неповторного вигляду своїй квартирі. Інтер’єр приміщення має справляти приємні враження на господаря.

Для того, щоб досягти цієї мети господар приміщення повинен докласти чимало зусиль, оскільки зробити ремонт у порожній квартирі дуже трудомісткий процес. Власники квартир, які не мають знань у галузі проведення ремонтних робіт, насамперед замислюються про те, з чого розпочати процес ремонту. Це цілком логічне питання, оскільки перед господарем стоїть порожнє помешкання з голими стінами.

Коли є необхідність проведення капітального ремонту, насамперед потрібно завершити обсяг брудних робіт.

До них відносять: проведення опалення, монтаж мереж електропроводки, газу, штукатурку стін. Для того щоб провести проводку, доведеться штробити стіни. Найкраще довірити це професіоналам, які зроблять рівні канали для проведення.

Деякі власники спочатку змінюють вікна та двері, і лише потім приступають до оздоблювальних робіт. Цього не варто робити. Навіть якщо ви захистите нові вікна або двері спеціальним скотчем є можливість механічного пошкодження самого буряка. Крім цього, частинки розчину, що прилипли, зняти непросто, при цьому знову-таки можна пошкодити скло.

Після того, як у приміщення підведена проводка, необхідно зайнятися штукатуркою стін. Важливо пам’ятати, що від якості штукатурки залежить рівність готової стіни. Навіть найуміліший майстер шпаклівки не зможе зробити стіни з поганою штукатуркою рівними. Закінчивши обробку стін можна розпочати встановлення вікон та дверей. Разом з цим необхідно подбати про каналізаційну систему та проведення труб для опалення.

Ще одним важливим етапом у ланцюжку ремонтних робіт є облаштування підлоги. Матеріал для покриття підлоги можна вибрати на свій розсуд та фінансові можливості. Зараз дуже популярна покрита ламінатом підлога. При правильному укладанні таке покриття буде довговічним та надійним. Після облаштування підлоги варто відремонтувати стелю. Тут також є різні варіації. Найбільший попит мають натяжні стелі, які продаються від 300 рублів за кв. м. Для квартирних приміщень, де малі габарити, стеля обійдеться дуже дешево, при цьому за якість можна не переживати. Експлуатаційні показники у натяжних стель теж на висоті (якщо встановити звичайну стелю із ПВХ, властивості матеріалу не зміняться навіть після 10 років). На відміну від звичайних стель із гіпсокартону, монтажем натяжних стель займаються лише професіонали зі спеціальним обладнанням.

Коли готова стеля, настає черга дизайну стін. Покриття стіни можна зробити з рідких шпалер або з фотошпалер на всю стіну. А також можна вибрати прості шпалери з красивим малюнком.

Після того як закінчено оздоблювальні роботи залишається занести меблі та дрібні деталі. Наприклад, у ванній кімнаті необхідно встановити раковину, купити якісний змішувач та встановити унітаз. Крім цього, у квартирі потрібно встановити у кожній кімнаті люстру, зробити розетки та підключити потрібну побутову техніку.

Останнім етапом ремонту буде облаштування меблів, які додадуть вишуканого вигляду інтер’єру. Похмурий вигляд меблів псуватиме загальну картину приміщення, тому дуже важливо вибрати якісні меблі із сучасним дизайном.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...