Який світлодіодний прожектор для вуличного освітлення найкращий

17.05.2023 18:12 | Категория: Общие советы

Лед прожектори останніми роками отримали серед споживачів величезну популярність. Сьогодні їх можна зустріти на вулицях населених пунктів, присадибних ділянках, парковках.

За їх допомогою підсвічуються декорації, фонтани, фасади будівель. Але коли з’являється потреба у покупці пристрою, перед покупцем постає вибір, і він починає задумуватися, який пристрій найкраще задовольнить певні потреби.

Типи і сфери використання лед прожекторів

Класифікація виробів відбувається за такими чинниками.

Тип застосування

Вироби можуть використовуватися:

  • Для зовнішнього освітлення будь-якої території. Це може бути подвір’я біля приватного будинку, зона паркування авто, тротуар, будівельний майданчик тощо. Головні особливості таких виробів – хороший захист від пилу й вологи, велика потужність, достатній кут світлового потоку.
  • Для підсвічування реклами, архітектурних форм. Завдяки різним кольорам, можна втілювати у життя будь-які дизайнерські фантазії.
  • Для створення специфічних ефектів. Щоб створювати будь-які світлові ефекти, потрібно купити прожектор світлодіодний, створений з використанням кольорових діодів.
  • Для застосування під водою. Таким чином можна освітити басейн, фонтан, ставок. Головними критеріями їх вибору є потужність діодів і глибина, на якій виріб буде працювати безперебійно.

Тип пристрою

За даним критерієм в інтернет-магазині можна замовити:

  • Матричний світлодіодний прожектор. Його відмінність – щільне розташування діодів на підкладці з алюмінію. Завдяки відведенню тепла, він не нагрівається, тому є пожежонебезпечним. Матричний прожектор видає яскраве рівне світло.
  • Лінійний варіант. До конструкції виробів входить лінійна плата, на якій знаходяться розташовані в ряд діоди. Такий варіант є актуальним для розважальних центрів, кафе, деяких магазинів. Пристосування дозволяють освітити вікна, двері, вітрини.

За кольором діодів

Вироби бувають:

  • Монохромними. Однокольорові моделі видають світло спектрального чистого кольору. Їх конструкція досить проста, а робочий ресурс достатньо великий. До того ж, вони мають низький рівень споживання енергії.
  • Кольоровими. Завдяки контролеру, який регулює швидкість зміни кольорів, і зеленим, синім, червоним діодам, можна отримати різні відтінки, досягти різноманітних світлових ефектів.

Завдяки таким особливостям, led прожектор може бути задіяний для реалізації різних дизайнерських потреб.

Як вибрати найкращий світильник

Вибір залежить від того, де планується його застосовувати.

Освітлення території

До уваги береться площа та тип місцевості (територія біля дому, парк). Для великих ділянок краще купити матричний прожектор з діодами середньої потужності. Оптимальний світловий потік складає від 10 000 до 16 000 Лм.

Подвір’я

Щоб висвітлити під’їзд, прибудинкову територію, достатньо світильника малої потужності. Світловий потік може становити від 650 до 1 200 Лм. Щоб гарно підсвітити фасад, варто придбати гостроспрямовані моделі, кут освітлення яких від 50 до 90 градусів.

Гараж

При виборі оптимальної моделі враховуються конфігурація та спосіб кріплення пристрою, його потужність. Для гаража краще купувати варіанти з високим класом волого- і пилезахищеності. Для заощадження електричної енергії, варто розглянути моделі, оснащені датчиком руху.

Дача

Якщо світлодіодний прожектор потрібен для використання у охоронній системі, знадобляться моделі з датчиками, здатні реагувати на рух. До того ж, вони споживають небагато енергії.

У будь-якому разі слід враховувати задачі, які має виконувати освітлювальний прилад.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...