Які характеристики має офісний папір

10.05.2024 11:57 | Категория: Материалы для ремонта

Попри універсальність використання офісного паперу для принтерів і факсів, продукція відрізняється за характеристиками. Тому перед придбанням рекомендується вивчити параметри, щоб застосування паперу подарувало винятково позитивні емоції.

Для цього варто розібратися з декількома важливими показниками.

Різновиди паперу за класом

У каталозі https://paperino.com.ua/ofisnyi-papir/ можна знайти офісний папір класів А, В та С. Є також варіант В+, який визначається як покращена версія стандартного різновиду. Можна виокремити такі характеристики класів:

  1. А – офісний папір найвищої якості з високими показниками білизни, непрозорості та щільності, використовується для кольорового друку важливих зображень чи документів;
  2. В – папір зі стандартними параметрами, який зазвичай використовується в офісах для виконання рутинних завдань;
  3. С – має найнижчий рівень якості, підходить для монохромного чорно-білого друку не надто важливих документів.

Додавання позначки «+» до класу є скоріше маркетинговим ходом. Виробники хочуть продемонструвати, що їхня продукція має покращені характеристики. Але офісний папір класу В+ за всіма критеріями буде поступатися продукту класу А та не зможе його перевершити.

Головні параметри офісного паперу

Присвоєння офісному паперу класів здійснюється з урахуванням таких характеристик:

  • щільності – стандартний показник складає 80 г\м2, але папір може бути більш або менш тонким;
  • білизна – чим білішим є папір, тим краще буде зчитуватися надрукований на ньому текст;
  • розмір – розмірна сітка варіюється від А0 до А6, але найчастіше в офісах використовується формат А4 (аркуші розміром 210х297 мм).

Під час покупки офісного паперу потрібно враховувати ситуації, в яких він буде використовуватися. Коли треба роздрукувати рекламні буклети, презентації, брошури, що будуть розповсюджуватися за межами офісу та презентувати компанію, краще вибрати клас А. Для чорнових документів внутрішнього застосування цілком буде достатньо класу С. Клас В – універсальний продукт, який підійде як для внутрішніх, так і для зовнішніх цілей. Тому його найчастіше купують.

В інтернет-магазині Paperino представлений офісний папір А4 різних класів від перевірених виробників. Продукція розфасована по 500 або 2 500 аркушів, щоб можна було вибрати оптимальний варіант залежно від інтенсивності використання. Для побутових потреб достатньо меншого пакування.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...