Як встановити та обрати портали для електрокамінів

20.03.2023 21:09 | Категория: Общие советы

Портал виконує роль декоративного облицювання, що прикрашає не тільки вогнище, а всю квартиру.

Гарно задекорований електрокамін допоможе зробити більш стильним та оригінальним дизайн житла. Терміном «портал», як пояснюють словники, позначається головний вхід із будь-яким архітектурним оформленням. Цей термін застосовується щодо порталу, призначеного для оформлення електрокамінів. Портал виконує роль декоративного облицювання, яке прикрашає не тільки вогнище, а й усю квартиру.

Різновиди стилів та матеріалів для оформлення електричних камінів

Підбір порталу необхідно проводити відповідно до розмірів та форми каміна, щоб надати вишуканості в інтер’єрі, а в квартирі створити особливу атмосферу. Внаслідок робіт з монтажу каміна, на стінах іноді залишаються незначні дефекти, портал акуратно приховає їх.

Камін, що зігріває, теплий, що грає мовами полум’я — це не тільки елемент інтер’єру житла, і його роль не зводиться до єдиної функції обігріву. Обрамлення електрокаміна порталом надасть йому оригінальності та приємно доповнить дизайн кімнати. Портал допоможе встановити електрокамін в будь-якому з інтер’єрів — чи то класичний стиль чи мінімалізм.

За бажанням можна вибрати та придбати портали, виконані в таких стилях:

  • Класичний стиль. У цьому стилі зосереджена строгість і стриманість разом із шляхетністю та величчю. При облицюванні таких порталів рекомендується використовувати червону цеглу, піщаник, мармур, дерево. Колірна гамма порталів цієї категорії різноманітна – від світлих тонів до темних;
  • Hi Tech. Цей стиль говорить про комфорт, що поєднав у собі максимальну функціональність сучасних технологій. Оздоблення має містити сучасні матеріали — хромовані деталі, сланець, пластик, елементи зі скла;
  • Кантрі. Природність і легкість сільської невибагливості це лише вуаль, що прикриває розкішний побут. Оформляючи камін у такому стилі, варто перетворити його на старовинну піч із цегляним облицюванням, доповнену каменем та деревом. Застосування вставок з каменем, кольоровим склом, керамікою, ліпниною зайвим не буде;
  • Мінімалізм — стиль максимальної функціональності при мінімумі деталей. Для виготовлення таких порталів застосовується натуральний шпон та плити МДФ.

Вибір поєднання кольорової гами порталів

Колірне виконання — на смак і переваги покупця, є безліч оригінальних відтінків кольору:

  • білий та беж;
  • чорний, графіт грей;
  • мокко та венге;
  • вишня, темний чи світлий дуб;
  • махагон, коньяк та горіх;
  • мармур і слонова кістка.

Колір тонування може бути із золотою або срібною патиною;

При виборі враховуйте відповідність габаритів порталу та каміна. За місцем розташування портали бувають: кутовими, пристінними.

Придбання порталу для електрокаміна

Ознайомитись з модельним рядом порталів, а також придбати порталу для каміну ви зможете на сторінках нашого інтернет-магазину Камінін. Менеджери мережі салонів «Камінін» будуть раді допомогти у вирішенні питань, що виникли під час вибору виробу.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...