Як відбувається процес утеплення фасаду від початку до кінця

28.04.2022 17:01 | Категория: Загородный дом

Перше з чим зустрічається будь-яка людина, яка збирається утеплити фасад своєї квартири — це пошук і вибір майстра і це напевно найголовніший і важливий крок від якого залежатиме якість та ефективність самого утеплення і, звичайно ж, обсяг і кількість втраченого часу, нервів і грошей.

Види знайомства людини з компанією

  • Перший — це звичайно інтернет. За часів диджитал технологій інтернет є основним місцем залучення клієнтів, але існує дуже велика ймовірність знайти недоброякісних майстрів або фірму, які хочуть тільки заробити на вашому бажанні та доброчесності. Єдине, що ми можемо Вам порадити — це при пошуку через Google вибирати сайт, який знаходиться в топових позиціях у пошуковій системі без значка «реклама». В основному такі сайти займаються утепленням фасадів вже багато років, а відповідно мають достатній досвід для виконання цих видів робіт. Якщо ж ви шукайте виконавця через будівельні майданчики на кшталт ОЛХ і Кабанчик, радимо поспілкуватися з ним якнайбільше, дізнатися який у нього досвід та у спілкуванні зрозуміти рівень порядності людини чи організації.
  • Другий — це повз людей, що проходять. Утеплення фасадів методом промислового альпінізму — це захоплююче видовище і під час виконання робіт люди рідко проходять повз об’єкт не піднявши голову і не звернув увагу на роботу і майстри крім цього ви можете спостерігати за виконанням, технологією і порядністю людини виконує роботу. Плюс ви побачите кінцевий результат і матимете набагато вищий рівень довіри, ніж до незнайомої фірми з інтернету.
  • Третій – це так зване «сарафанне радіо». Величезний досвід виконання робіт із утеплення фасадів та близько тисячі виконаних об’єктів дає компанії можливість часто не шукати клієнтів. Вони самі її знаходять за рекомендацією задоволених замовників. 90 відсотків замовників звертаються до фірми у зв’язку з проблемою виникнення грибка у квартирі, який псує мікроклімат у кімнатах та згубно впливає на здоров’я людини. В основному якщо в одній квартирі є грибок, то у сусідів він або теж є, або незабаром буде у зв’язку зі зміщеною точкою роси і слабким опаленням в зимовий період, що призводить до промерзання стіни або проблем зі швами панельного будинку.

Етапи виконання замовлення

Під час спілкування з нашим консультантом компанія може поверхово описати етапи та технологію робіт, а також ви можете ознайомитись з прайсом на утеплення стін пінопластом на https://lufikalp.com.ua/cenu-na-uteplenie-fasadov/. Далі основне спілкування відбувається при виїзді замірника на об’єкт так як у кожному об’єкті є свої нюанси, які не передати телефоном. Замірник дивиться всі можливі проблеми конструкції будівлі та каже шляхи вирішення проблем. Потім радить матеріали вирішення проблеми і робить прорахунок, який у 90 відсотках є остаточним, врешті 10 відсотках бувають приховані роботи, які не побачиш не приступивши до об’єкта.

Далі за погодженні кошторису і ціни вказується або приблизна дата початку робіт, або ж за невеликої завантаженості точна дата. Зазвичай, за час очікування своєї черги береться дозвіл у ЖЕКу або ОСББ на виконання висотних робіт та пошук ключа від даху.

Фірма надає всі дозволені документи (декларація на висотні роботи, свідоцтво фірми та ксерокопію посвідчення альпініста). За декілька днів до початку робіт менеджер телефонує Вам і повідомляє про точну дату та час початку робіт. Потім, безпосередньо в день виконання робіт, спеціалісти приїжджають до вас із матеріалами і вже коли вони знаходяться у Вас підписується двосторонній договір з гарантією, після чого береться аванс у розмірі 50 відсотків від загальної суми.

Замовник не прив’язаний до місця, його завдання підключити електрику увімкнувши подовжувач в розетку і набравши нам води (зазвичай це робиться або вранці перед тим, як піти на роботу або з вечора). Контролювати чи довіриться майстру — це вже Ваш вибір. Далі після виконання утеплення фасаду приїжджає менеджер, який перевіряє чи виконано правильно і після його згоди підписується акт виконаних робіт і остаточний розрахунок.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...