Як організувати квартирний переїзд та основні правила

12.05.2024 19:07 | Категория: Загородный дом

Організація переїзду з одного місця проживання на інше є вельми клопітким заняттям, що вимагає дотримання цілого ряду правил.

Дотримання цих умов допоможе все зробити чітко, швидко, не забути предмети та речі, зберегти їх у цілості, не витрачати багато часу. Варто звернутись до фахівців, які можуть організувати квартирний переїзд Львів.

Основні правила

Готуватися до переїзду варто заздалегідь, навіщо провести відповідну підготовку. До неї входить:

  1. Визначення дати процесу, з’ясування маршруту пересування, скільки часу потрібно витратити одну ходку машини. Найчастіше вигідніше використовувати одночасно кілька транспортних засобів, щоб перевезти всі потрібні предмети та речі одноразово.
  2. Всі меблі розбираються в міру можливості. Знімаються шибки, дверцята, ящики. Якщо розібрати неможливо, деталі міцно закріплюються скотчем. Для великогабаритних речей потрібно закрити кути, грані картоном, пінопластом, тканиною або поролоном, щоб не пошкодити в процесі навантаження та розвантаження. Побутову техніку поміщають у ящики та захищають пінопластом.
  3. Дрібні предмети розміщують у ящиках, мішках, сумках, валізах та маркують із зазначенням вмісту. Для крихких речей застосовується яскравий колір та великі застережливі написи. Документи, цінні речі розміщуються в сумці, портфелі та беруться з собою як ручна поклажа.
  4. Навантаження ведуть у порядку, зворотному розвантаженні. Тобто ті речі, які будуть потрібні на новому місці в першу чергу, вантажать останніми.
  5. Перед початком робіт варто скласти список речей та предметів, які потрібно взяти, та ті, що варто залишити.
  6. Варто користуватися послугами критих фургонів, оснащених кріпленням для меблів та ящиків усередині, оснащені м’якими прокладками, щоб уникнути ударів об стінки кузова.

Поради

Якщо користуватися послугами сторонніх вантажників і водія, варто провести інструктаж про процес навантаження і розвантаження, вказати на особливо цінні предмети, з якими потрібна гранична обережність. З водієм опрацьовується маршрут, час у дорозі.

Складаючи список речей, предметів, варто розділити їх на об’єкти першочергової важливості та другорядної. Насамперед виділити ті, що будуть потрібні відразу при приїзді на нове місце проживання.

На новій квартирі, або в будинку, варто відразу визначити місця встановлення меблів, побутових приладів, можливість занесення їх у приміщення, щоб не створювати незручностей під час розвантаження.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...