Як обирати ножівки по газобетону та основні переваги

11.05.2024 19:03 | Категория: Материалы для ремонта

Газобетонні блоки є найпопулярнішим будівельним матеріалом. Вони мають великий розмір, і часто потрібно різати окремий елемент, щоб точно підігнати за параметрами стіни або іншої конструкції.

Для цього використовуються ножівки з великими зубами та широким полотном. Пропонується замовити інструмент на сайті СИЛА, де є великий вибір виробів.

Переваги

Ножування для різання газобетону схоже на звичайні, і з першого погляду нічим не відрізняються. Складається враження, що різати блоки можна будь-яким інструментом. Однак для постійної роботи підбираються спеціалізовані вироби, що мають довше полотно, великі зуби, оснащені твердими напайками.

Зазначені параметри дозволяють швидко різати великий блок, роблять процес легшим і зручнішим, ніж у випадку з інструментами, що мають коротке полотно. Також легше дотримуватися рівності різу, підвищуючи точність процесу, що є важливим фактором у будівництві.

Тверді напайки та величина зубів полегшують процедуру. Не потрібно докладати зайвих зусиль, це дозволяє різати точніше, акуратніше, не пошкоджуючи блоки. У процесі обробки не утворюється сколів, поверхня блоку буде абсолютно гладкою. Людина менше втомлюється, може виконувати роботу довше.

Збільшується експлуатаційний ресурс інструменту, ним зручніше користуватися. Вартість ножівок найдемократичніша, набагато менша за електричні пристрої.

Види та вибір

Існує два варіанти ножівок по газобетону:

  1. Одноручні.
  2. Дворучні.

Перші використовуються при індивідуальному розпилі, другі – для роботи удвох.

При виборі варто віддавати перевагу виробам відомих компаній. У них продукція має продуману ергономіку, чітку форму зубців, правильне розташування. У цих виробах можна бути спокійним за якість напою. Для її виготовлення використовуються тверді сорти металів, саме вони суттєво впливають на ціну та важко піддаються перевірці. Відомі фірми гарантують відповідність даних елементів, вказаних у специфікаціях.

Жорсткість полотна відіграє вирішальну роль. Газобетон вимагає точного різу, всі грані повинні бути паралельні один одному, тому чим точніше йде пилка — тим вища якість обробки. Якщо полотно згинається навіть на невелику величину, то досягти високої якості не вдасться.

Довжина різальної частини повинна бути більшою за ширину блоку, щоб забезпечити значну амплітуду руху ножівки при розпилі.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...