Як обирати лак для дерева: різновиди, характеристики та його переваги

08.04.2024 18:34 | Категория: Материалы для ремонта

Лак для дерева — це не просто захисний засіб, а й спосіб надання йому естетичного вигляду. Він відіграє важливу роль у збереженні краси та довговічності дерев’яних поверхонь.

Однак іноді складно визначитися з вибором такого засобу, оскільки ринок пропонує велику різноманітність. Кожен може замовити лак на https://woodbud.com.ua/uk/catalogue/laki на доступних умовах співпраці. Тут представлено широкий вибір засобів провідних виробників.

Особливості вибору

Перед вибором лаку необхідно визначити тип. На ринку представлені такі основні типи:

  • акриловий;
  • поліуретановий;
  • целюлозний лак;
  • водно-дисперсійний лак

Якщо вам необхідно захистити дерев’яні вироби від вологи, забруднень і механічних пошкоджень, слід віддати перевагу лаку, який має високі показники захисних якостей. Матеріал може мати різні ефекти. Наприклад, можна придбати матові засоби, напівматові чи глянцеві види. Вибір залежить від особистих переваг та особливостей проекту.

Переваги

Правильно вибраний та якісно нанесений лак утворює досить щільну плівку на поверхні дерева. Таким чином, забезпечується надійний захист матеріалу від проникнення вологи та забруднень. Цей засіб робить поверхню дерева більш стійкою до різних негативних впливів навколишнього середовища. Лак не змінює текстуру та відтінок дерев’яного матеріалу, що дозволяє зберігати його природний зовнішній вигляд. Правильно нанесений лак продовжує термін служби дерев’яних поверхонь, запобігаючи їх руйнуванню та вицвітанню. Таким чином можна купити лак на woodbud.com.ua. Вибравши потрібний лак для дерева, ви забезпечите його надійний захист і красу на довгі роки.

Різновиди

Лаки можуть бути різних типів залежно від основи, на якій вони ґрунтуються. Акрилові різновиди, наприклад, ґрунтуються на відповідних акрилових смолах. Вони дозволяють утворити прозоре покриття та швидко висихають. Такий засіб чудово витримує вплив ультрафіолетових променів. Ось чому такий лак є чудовим вибором для зовнішніх робіт. Поліуретанові лаки містять поліуретанові смоли та утворюють міцне та довговічне покриття. Вони мають високу стійкість до вологи, подряпин та абразивної дії. Поліуретанові лаки часто використовуються для підлоги та меблів. Целюлозні лаки ґрунтуються на розчинниках і містять целюлозу. Вони швидко висихають та утворюють тонке, гладке покриття. Целюлозні лаки зазвичай використовуються в процесі автомобільного оздоблення та для меблів.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...