В чому основні переваги SPA-купелі з підігрівом на дровах

25.01.2023 13:14 | Категория: Загородный дом

Одним з методів відпочинку та оздоровлення є SPA-купелі. Якісні чани на дровах дозволяють розслабити м’язи, прибрати біль і поправити здоров’я.

Різновиди і переваги

Компанія Relax tub пропонує на https://www.relaxtub-ua.com/ купити готові SPA-купелі з підігрівом, а ще допоможуть з установкою і підключенням. Преміальна якість купелей гарантовано, адже для виготовлення підбирають тільки якісні матеріали. Професійна установка і подальше обслуговування гарантує довгий термін служби ємкостей.

Купелі на дровах виготовляються з багатошарового склопластику з покриттям з гелькоута, яке захищає його від корозії. Безшовна поверхня гарантує безпеку купання, виключає ймовірність травм і спрощує догляд і чистку. Для зовнішньої обробки застосовуються різні види дерева (вагонка, термоясень і термососна). Деревний матеріал проходить термічну обробку і покривається спеціальними водовідштовхувальними складами.

Сучасні конструкції печей дозволяють прогріти повну чашу води за 1,5-2 години. Такі СПА купелі можна встановити як всередині приміщення, так і на вулиці. Вартість виробів залежить від розмірів і додаткових функцій. В асортименті можна знайти купелі з гідромасажем, LED підсвічуванням, додатковим утепленням поліестерною піною (зберігає воду гарячою до 12 годин).

Всі матеріали безпечні і екологічні, мають європейські сертифікати якості. До достоїнств таких ємностей можна віднести:

  • надійність і міцність;
  • гарантійний термін до 50 років, а з дерев’яним облицюванням до 100 років;
  • екологічність і безпека;
  • швидкість нагріву;
  • виготовлення за сучасними технологіями;
  • стильні та зручні;
  • різноманітність за функціями і зовнішнім виглядом;
  • максимальний комфорт і зручність.

Relax tub є лідером на українському ринку і забезпечив своїми купелями найвідоміші готелі країни («Вершина», база «Рись», Edem Resort Medical & SPA, Готель у Буковелі «Красна поляна»).

Багато хто плутає Японські лазні зі СПА купелями. Зовні вони схожі, але є значні відмінності. У виробництві японської ванни не використовується пластик і метал, а виготовляють їх тільки з дерева. Ще однією відмінністю є те, що японські ванни наповнюються не водою, а кедровою чи липовою тирсою. Яку з них вибирати, вирішувати тільки покупцеві.

SPA-купелі — це сучасні, екологічні, не являються алергенами, допомогають відновити здоров’я та зберегти красу шкіри.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail: