Що таке піскорозкидачі і для чого вони призначені

24.10.2023 13:15 | Категория: Общие советы

Піскорозкидачі – це один із видів спецтехніки, який знайшов широке застосування в регіонах із суворим кліматом. Затяжні снігопади суттєво ускладнюють пересування транспорту та рух пішоходів, а ця техніка допомагає долати складні погодні умови.

Якщо замовити піскорозкидачі на https://kievspecteh.com/catalog/piskoroskidachi, то можна легко розчищати досить великі території, полегшуючи рух людей та транспортних засобів. Цією технікою активно користуються комунальні служби, підприємства та організації, які займаються здійсненням безпеки руху.

Основним елементом даного технічного пристосування є бункер, призначений для протиожеледної суміші. Він має розширення зверху та вузьку нижню частину, візуально нагадуючи конус.

Усередині бункера розташовується елеватор та дозатор, що допомагають рівномірно розкидати пісок із сіллю. Деякі моделі оснащені пристроями, що запобігають утворенню грудок у суміші.

Певні види піскорозкидачів можна використовувати у складі іншої спеціалізованої техніки. За рахунок навісної гідравліки, керувати цим пристроєм можна, не залишаючи кабіни транспортного засобу.

Область застосування та переваги піскорозкидачів

Дана техніка є оптимальним варіантом для транспортування та розсіювання сумішей, що пом’якшують прояви ожеледиці та роблячи рух пішоходів та транспорту комфортним та безпечним.
Залежно від розмірів, пристрою та технічних характеристик, піскорозкидач може посипати не тільки проїжджу частину, а й пішохідні доріжки, тротуари та прибудинкову територію.

Дана спецтехніка має ряд переваг:

  • місткий обсяг бункера;
  • можливість виконання робіт на різних територіях;
  • маневреність;
  • висока продуктивність, що дорівнює праці 3-4 бригад робітників;
  • швидкість руху, що досягає 25 км / год і можливість виконання робіт під час руху зі швидкістю від 6 до 12 км / год;
  • протиожеледна суміш розподіляється рівномірно в порожнині бункера;
  • пневматична гальмівна система.

При правильному догляді та дотриманні правил експлуатації, піскорозкидачі мають тривалий термін використання. Вони прості та невибагливі, їм не потрібний складний комплекс заходів, пов’язаний з обслуговуванням.

У процесі роботи достатньо стежити за підшипниками, не допускаючи їх псування, оскільки діяльність здійснюється з агресивними хімічними речовинами.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...