Що потрібно знати та правила вивозу сміття

14.05.2024 19:36 | Категория: Загородный дом

Сміття утворюється внаслідок побутової, виробничої, офісної діяльності. Відходи слід видаляти, використовуючи послуги спеціалізованих організацій.

Вони встановлюють контейнери в місцях, відведених для збору, і вивозять їх у міру наповнення. Пропонується вивіз сміття у місті Дніпро від надійної компанії.

Особливості

Законодавство України щодо вивезення сміття змінюється у бік збільшення можливості переробки відходів. Це пов’язано з великими проблемами щодо відведення площ для полігонів, де відбувається поховання відходів, заподіяння шкоди довкіллю, особливо від старих майданчиків зі збору, які не були обладнані з урахуванням сучасних нормативів.

Здійснюють таку діяльність спеціальні компанії, які обираються на конкурсних засадах місцевими органами влади. Це може бути адміністрації населених пунктів, районів міста. Враховуються ціни на вивіз сміття, умови розміщення контейнерів на майданчиках, періодичність їх заміни та інші фактори.
У сучасних нормативах передбачено роздільне збирання відходів у призначені для цього контейнери. Забезпечити ємностями майданчика має організація, яка виграла тендер. Також вона несе відповідальність за переповнення контейнерів, яка повинна прибирати прилеглу територію від сміття. Забезпечують вивіз сміття у місті Дніпро перевірені компанії, що мають парк спеціальних автомобілів та різноманітні ємності для накопичення відходів.

Правила

Поділяють поняття побутового сміття та будівельних відходів. Вони утилізуються різних полігонах, тому їх не можна змішувати. Будь-які продукти або об’єкти, що залишилися після будівництва або ремонту, меблі та побутова техніка, що мають розмір по найдовшій стороні більше 50 см, відноситься до будівельних відходів і складується на спеціальних майданчиках.

Для побутових відходів місцеві органи самоврядування передбачають розміщення майданчиків відповідно до санітарних правил, обладнають рівну та тверду поверхню для встановлення контейнерів, передбачають можливості зручного під’їзду, вивантаження та навантаження ємностей.

Для організацій можливе пряме укладання договору із компаніями, які забезпечують вивезення відходів. Варто враховувати їх тип – побутові чи будівельні, та складати відповідний вид угоди.

Утилізація будівельного сміття коштує дорожче. Також організувати вивезення таких відходів може приватна особа, замовивши разові чи регулярні послуги компанії, яка має відповідну ліцензію.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...