Шафи на замовлення: різновиди та виготовлення

13.02.2023 13:26 | Категория: Общие советы

При оформленні внутрішнього простору будь-якого приміщення шафи набувають особливого значення.

Вони поєднують у собі функції зручного місця для зберігання, конструкції для зонування та елемента декору. Ідеальне поєднання всіх перерахованих особливостей можливе лише за умови покупки шафи, яка задовольняє всім потребам домовласника.

Незважаючи на велику різноманітність таких конструкцій, далеко не завжди можна купити відповідну за всіма параметрами. Щоб вийти зі складного становища, достатньо замовити шафу в компанії «Меблі-ПВМ».

Меблі с індивідуальними стандартами: головні переваги

Меблі на замовлення – оптимальне рішення для домовласників, які хочуть поєднати функціональність та ексклюзивний дизайн. Однак це ще не всі аргументи, які підштовхують до покупки шаф із індивідуальними параметрами.

Переваги таких меблів:

  • Оптимальні розміри. Модель не буде занадто маленькою або неймовірно великою. Абсолютно не важливо, яку шафу ви хочете отримати, якщо прийнято рішення зробити її на замовлення. Важливо те, що вона ідеально впишеться у виділений простір.
  • Унікальне внутрішнє наповнення. Це полички, скриньки та інші елементи для зберігання одягу, взуття, побутових дрібниць. Дуже складно знайти шафу, зміст якої повністю задовольняє всі потребам конкретно взятої людини. Завдання вирішується елементарно, якщо покупець сам визначає, що має бути всередині конструкції.
  • Виняткова функціональність. Безпосередньо витікає з внутрішнього наповнення шафи. Можна зробити конструкцію-трансформер або надійно зафіксувати всі елементи. Якщо меблі робляться на замовлення, можна втілити будь-яку ідею.
  • Вибір матеріалів. Насамперед він вплине на ціну. Не менш важливими є матеріали та фурнітура для дизайну меблів та їх довговічності.

Приймаючи рішення замовити меблі з індивідуальними параметрами, не доведеться витрачати час на пошуки шафи, яка може не існувати (якщо враховувати поєднання потрібних габаритів, кольору, типу матеріалів, внутрішнього наповнення та ціни). Набагато простіше продумати свій власний варіант меблів, які ідеально доповнять і впишуться в вже створену в кімнаті обстановку.

Чому варто зробити шафу на замовлення в «Меблі-ПВМ»

Компанія-виробник пропонує реалізацію будь-яких, навіть найсміливіших ідей завдяки індивідуальному підходу до кожного покупця. Переваги співпраці з «Меблі-ПВМ»:

  • оперативне виготовлення конструкцій будь-якої складності (3-4 дні);
  • демократичні ціни;
  • довговічність завдяки якості матеріалів, фурнітури, комплектуючих.

Зробіть свій будинок затишним завдяки стильним та надійним меблям!

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...