SEO просування web сайту: правила та поради

30.05.2023 13:56 | Категория: Общие советы

Більшість прогресивних компаній мають сьогодні власні веб-сайти для представлення своїх послуг чи продукції. Користувачі дізнаються про діяльність фірми саме з Інтернету, якісна інформація на сторінці дозволяє створити потрібне враження.

Успіх безпосередньо залежить від частоти відвідування, чим більше людей потраплять на ресурс, тим більше шансів зацікавити та продати. Найчастіше переглядають сторінки, що знаходяться на перших позиціях. Саме тому необхідне професійне просування web сайтів, яке дозволить піднятися у пошуковій системі та стати більш цікавими для відвідувача.

Що є просування web сайту

Завдання спеціалістів SEO — вивести ресурс на новий рівень, використавши для цього набір інструментів. Вони проводять ряд дій усередині сайту, а також поза ним, для підвищення позицій у пошукових системах. Основний інструмент – релевантні запити. Професійне просування веб-сайту дозволяє не тільки підвищити позицію, але й закріпитися тут на деякий час.

Таку послугу варто замовити, тому що якісний поступ демонструє наступні результати:

 • відвідуваність активно зростає, за місяць після оптимізації рівень зростає в середньому на 28%;
 • формується цільова аудиторія та підвищується рівень продажів;
 • не потрібні додаткові витрати, переходи зі списку видачі здійснюються безкоштовно;
 • досить один раз замовити послугу просування та результат закріплюється надовго, немає необхідності регулярно оплачувати послуги SEO спеціалістів.

Просування сторінок гарантує підвищення трафіку та допомагає швидше повернути інвестиції. Підходить для компаній-початківців, а також фірм, до яких знизився інтерес покупця.

SEO послуги просування web сайту

Для якісного просування фахівці вивчають тематику ресурсу та визначаються із завданнями від замовника. Головна мета просування – зробити портал більш впізнаваним та підвищити його позиції. Для виконання завдання необхідно провести низку дій, які зроблять сторінку релевантною та сформують цільову аудиторію. У послуги SEO просування web сайту входять такі заходи:

 1. Робота з параметрами сторінки, вибір необхідних критеріїв ранжування ресурсу.
 2. Робота з релевантними запитами: пошук ядра, ключових слів, фраз, тематичне угруповання.
 3. Зміна структури сайту (за потреби), виведення на перші місця блоків із ключовими запитами.
 4. Зовнішня та внутрішня оптимізація веб-сайту для пошукових систем.
 5. Робота із цільовою аудиторією, вивчення чинника поведінки.
 6. Аналіз статистичних даних щодо переходів на ресурс через пошукові системи.
 7. Аналіз активності відвідувачів на сторінках сайту
 8. Коригування стратегії (при необхідності).
 9. Формування звітності для замовника
 10. Здача проекту.

Для роботи виділяється кілька спеціалістів, які відповідають кожен за свій блок. Термін виконання залежить від ресурсу та рівня його активності. Повний спектр дій щодо просування: аудит, робота з пошуковими системами, зовнішніми та внутрішніми факторами, розробка власної стратегії та впровадження її в життя гарантує підвищення популярності ресурсу. Формується стійка цільова аудиторія, з’являються нові покупці. Заходи з оптимізації дозволяють створити більш чітке враження про компанію, її послуги чи товари. Бренд стає популярним, дедалі більше користувачів мережі дізнаються про його існування. Кінцева мета – зростання відвідуваності активних клієнтів та збільшення прибутку.

Джерело: https://seo.ua/

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...