Подробиці про POD системи та основні правила користування

02.10.2023 22:41 | Категория: Общие советы

Сучасні люди вже починають задумуватися про відмову від цигарок. Але чим можна замінити цю шкідливу звичку, адже відвикати від паління буде важко.

Зверніть увагу на под Suorin Air або іншу модель таких приладів. Вони виправдають основні очікування, ви не пошкодуєте про своє рішення у майбутньому.

Які різновиди POD-систем існують?

У продажу запроновано багато видів таких приладнань для паління. Серед основних характеристик популярних варіантів:

  1. Закриті POD-системи. Коли в них закінчується рідина у картриджі, потрібно встановити нову деталь. Перезаправлення виробником не передбачене, обслуговувати прилади неможливо. Користуватися такими POD-системами дійсно легко, тому вони являються ідеальним варіантом для новачків. Вартість стартового киту доступна, тратити крупну суму грошей не доведеться. До того ж, закриті POD-системи компактні, тому ви можете носити їх навіть у маленькому гаманці своєї сумки.
  2. Відкриті POD-системи. У таких приладах картриджі не схожі на попередній варіант. Деякі з них мають спеціальний отвір, який дає можливість заправити спіраль, що не знімається. Також у продажу запропоновані моделі, де випаровувачі змінні. Збільшується функціонал плати, тому POD-система може працювати у різних режимах. Це гарний варіант для професіональних вейперів, що звикли експериментувати з міцністю та смаками сумішей.

Обирайте той варіант, що відповідає вашим потребам. Уважно вивчайте характеристики різних приладів, щоб вкласти власні гроші у дійсно вигідне придбання.

З чого складаються сучасні POD-системи?

Це те ж саме, що й електронна сигарета, але у більш простому виконанні. У POD-системі дві частини. Зверху знаходиться картридж, а знизу – акумулятор.

У картриджі знаходиться елемент для нагрівання сумішей. Зазвичай це спіраль та бавовна, сюди ж заливається обрана людиною рідина для приладу. Картриджі можуть бути як одноразовими, так і багаторазовими. Останні можна заправляти, якщо рідина завершилася.

Управління POD-системами у більшості ситуацій автоматичне. У момент втягування у легені повітря прилад вмикається. Але можна знайти варіанти, що працюють тільки після того, як людина натисне на кнопку.

Важливо відповідально віднестися до вибору POD-системи, щоб не пошкодувати про витрачені гроші у майбутньому. Такі прилади дозволять кинути палити з мінімальним стресом для вашого організму!

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...