Підвіконня з українського граніту: переваги та встановка

10.02.2024 21:23 | Категория: Интерьер

Підвіконня з українського граніту – це естетичне, міцне та практичне рішення для оздоблення віконних отворів.

Матеріал славиться своїми ідеальними характеристиками, тому він став настільки популярним у наш час. Зверніть увагу на підвіконня з граніту, оскільки воно потішить тривалим терміном служби. До того ж, така деталь обов’язково стане фішкою будь-якого інтер’єру.

У чому полягають переваги підвіконня з українського граніту?

Сильних сторін у цих сучасних конструкцій справді чимало. Серед найважливіших моментів можна виділити:

 1. Високий рівень міцності. Український граніт є високоміцним матеріалом. Він стійко витримує різноманітні механічні дії. Завдяки цьому підвіконня прослужить максимально довго.
 2. Привабливий вигляд. Природний блиск граніту миттєво привертає увагу. Його текстура є унікальною. Віконний отвір набуде вишуканого і елегантного вигляду, так що інтер’єр зміниться на краще.
 3. Стійкість до підвищеного рівня вологості та різких змін температурного режиму. Підвіконня не буде деформуватися від контакту з водою та прямим сонячним промінням. Також йому не страшні різкі зміни температури та морози. Ви можете користуватися конструкцією в будь-якому кліматі.
 4. Легкість у догляді. Граніт дуже легко очистити від бруду та пилу. Достатньо протерти поверхню підвіконня вологою губкою, щоб воно знову засяяло чистотою.
 5. Екологічна чистота. У складі українського граніту немає токсичних та небезпечних компонентів. Він не шкодитиме здоров’ю людини, а також навколишньому середовищу.

Завдяки цим перевагам підвіконня з українського граніту стало настільки затребуваним у наш час. Ви не пошкодуєте, якщо зробите вибір на користь такої конструкції, адже вона виправдає найсміливіші очікування.

Особливості монтажу підвіконня із українського граніту

Щоб встановити цей виріб, потрібно слідувати деяким етапам. Розглянемо кожен із них докладніше:

 • вимірювання та підготовка: фахівці виміряють отвір вікна та виготовлять підвіконня за індивідуальними розмірами;
 • підготовка поверхні: необхідно очистити її від бруду та пилу, у разі потреби усуваються дефекти;
 • встановлення підставки: спеціалісти встановлюють дерев’яну або металеву підставку для опори підвіконня;
 • монтаж гранітного підвіконня: після підготовки поверхні та встановлення підставки здійснюється монтаж гранітного підвіконня із застосуванням на практиці спеціального клею або цементного розчину;
 • фіксація: підвіконня закріплюється на місці за допомогою надійних елементів, які роблять конструкцію довговічною та високоміцною;
 • завершальні роботи: після встановлення підвіконня проводиться обробка швів, прокладається ущільнювач, здійснюються фінішні оздоблювальні роботи.

Вам варто звернутися за допомогою до фахівців, якщо у вас немає відповідного досвіду. Вони встановлять гранітне підвіконня без помилок, тому воно прослужить довше!

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...