Переваги замовлення ремонту від компанії Прайд-Буд

20.04.2023 19:53 | Категория: Ремонт квартиры

Плануючи ремонт будь-якого приміщення, необхідно врахувати безліч важливих аспектів. Потрібно знайти підрядників, скласти проект, розрахувати необхідну кількість матеріалів і закупити все, що знадобиться для ремонту.

Щоб заощадити сили і час, можна звернутися в компанію Прайд-Буд. При замовленні послуги «ремонт під ключ» замовник може більше ні про що не турбуватися. Вирішенням всіх питань займуться досвідчені фахівці компанії. Ремонт від ПрайдБуд-це гарантія високої якості виконання робіт і чіткого дотримання термінів.

Переваги

Існує чимало причин звернутися в Pride Bud, щоб замовити послуги ремонту:

Роботи проводяться без внесення передоплати. Кожен вид робіт оплачується тільки за фактом. Тобто клієнт бачить, за що саме він платить.

Компанія Прайд Буд вказує точну вартість ремонтних робіт і чітко фіксує її в договорі. Замовник може не побоюватися, що в процесі ремонту ціна буде підвищуватися, що дуже часто трапляється при зверненні до недобросовісних підрядників.

Оплачувати роботи клієнт може будь-яким зручним для нього способом.

На будь-які роботи надається п’ятирічна гарантія. Даний факт обов’язково фіксується в договорі.
У компанії функціонує служба контролю якості. Вона працює в інтересах клієнта: фіксує допущені порушення та усуває їх із залученням ремонтної бригади.

В процесі виконання робіт служба контролю якості постійно моніторить ситуацію. Здійснюється обдзвін клієнтів, щоб вчасно виявити невдоволення роботою представників компанії і оперативно вирішити інцидент.

Щотижня замовнику відправляється докладний фото-і відеозвіт про зміни на об’єкті, в разі якщо клієнт не може відвідати об’єкт особисто.

За кожним з об’єктів обов’язково закріплюється відповідальний співробітник. Таким чином, клієнт може оперативно отримувати потрібну інформацію в будь-який момент часу, зв’язавшись з персональним менеджером.

Співробітники компанії допомагають у виборі та придбанні будівельних та оздоблювальних матеріалів. При цьому знижка на товари становить до 15% від звичайної вартості.

З компанією Прайд Буд ремонт пройде без будь-яких турбот і неприємних несподіванок. Про все потурбуються співробітники компанії, не відволікаючи клієнта від справ через дрібниці.

По завершенні кожного етапу робіт проводиться обов’язкове прибирання приміщення. На об’єкті постійно підтримується порядок. Будівельне сміття вивозиться своєчасно.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...