Особливості вибору фарби від виробника та основні різновиди

21.10.2023 22:29 | Категория: Материалы для ремонта

Фарби та інші оздоблювальні матеріали є необхідними продуктами практично для будь-яких видів будівельних, ремонтних або реставраційних робіт будівель, споруд, конструкцій.

Ці вироби дозволяють створити гарний зовнішній вигляд, захистити інтер’єри та фасади від шкідливих впливів середовища. Щоб отримати перевірений та якісний матеріал, пропонується купити фарбу від виробника.

Особливості продуктів

Українська компанія БТА пропонує свою продукцію під брендом GreenLine. Її виробничі потужності знаходяться у Броварах, звідки товар може доставлятись по всій території України.

Серед асортименту продукції компанії виділяють:

  1. Фарби для фасадів будівель, огорож та інших об’єктів, що знаходяться на відкритому повітрі.
  2. Лакофарбові вироби, що застосовуються усередині споруд для оздоблення інтер’єрів або окремих конструкцій.
  3. Структурні фарби для оформлення декоративних поверхонь стін та стелі.
  4. Спеціальні фарби з антикорозійними та антисептичними добавками.
  5. Шпаклівки для закладення дефектів на різних поверхнях.
  6. Грунтовки та ґрунтувальні фарби для підготовки поверхні під фінішне оздоблення.
  7. Мікроцемент для фінішної обробки стін або попередньої підготовки різних поверхонь.

На сайті представлені палітри фарб NCS і RAL, щоб можна було точніше підібрати потрібний відтінок, порівняти кілька варіантів обробки та придбати найбільш підходящий.

Переваги

Національний виробник пропонує великий асортимент оздоблювальних матеріалів, що за якістю не поступається провідним закордонним аналогам. При цьому вартість буде нижчою, що з урахуванням великої витрати фарб та інших виробів дасть значну вигоду. Самі матеріали є надійними, мають тривалий термін служби та не втрачають своїх експлуатаційних властивостей, зовнішнього вигляду з часом.

Для клієнтів існує програма лояльності із відчутними знижками. Якщо купувати товар на суму понад 5000 гривень, то величина знижки становитиме 5%, за 10000 – це буде 7%, за 15000 – 10% і якщо купити матеріалів на 30000 гривень і більше, то вони коштуватимуть на 15% дешевше.

Також є 50 бонусних балів за реєстрацію на сайті та по одному за кожну гривню, витрачену при покупці. Їх можна використовувати для отримання знижки за вказаними параметрами.

Великий асортимент дозволяє вибрати оздоблення для будь-якого стилю. Компанія здатна задовольнити замовлення практично будь-якого обсягу від оптових покупців чи будівельних підприємств.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...