Особливості допомоги українцям від ЮНІСЕФ та поради

16.02.2024 15:41 | Категория: Общие советы

Ті багатодітні українські сім’ї, які продовжують проживати в Україні або повертаються на територію країни, можуть отримати підтримку в вигляді фінансів від фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Саме для них було розроблено програму допомоги під назвою «Спільно». В юнісеф допомога українцям справді вигідна. Перший етап цієї програми гарантує грошову допомогу 50 000 сім’ям, в котрих виховуються діти.

Фінансова підтримка: кому варто на неї розраховувати?

Програма «Спільно» пропонує фінансову допомогу багатьом сім’ям. Головне щоб вони залишалися на території України, а також виховували:

  1. Трьох або більше дітей, яким ще не виповнилося вісімнадцять років. Хоча б одна дитина повинна бути меншою за два рочки в той момент, коли громадяни подають заявку.
  2. Двоє або більше дітей, яким ще немає вісімнадцяти років. У цій ситуації у хоча б однієї дитини має бути інвалідність, яка підтверджена відповідними документами.

Крім цього, не тільки батькам можна подавати заявку та ставати учасниками цієї програми. Документи можуть передати названі батьки дітей та їх офіційні опікуни. Головне, щоб на руках у людини був необхідний пакет паперів.

Важливо пам’ятати про те, що ви могли раніше отримати фінансову допомогу від держави, але все одно можна подати заявку на участь у цій програмі. Однак у деяких випадках неможливо прийняти участь у цьому проекті. Це стосується тих ситуацій, коли ви зареєструвалися або отримали гроші в іншій організації міжнародного типу.

Грошова допомога відповідно до програми «Спільно»: яку суму можна отримати?

За місяць на кожного із членів сім’ї виділятиметься по 2200 гривень. Але варто пам’ятати, що отримати виплати можуть лише п’ять осіб, не більше. Сума буде виплачена за три місяці одразу одноразово на всю родину.

Коли громадянин подасть свою заявку, він отримає гроші на свою дебетову карту. У середньому обробка заявки на перерахування фінансів триває місяць.

Варто обов’язково подати заявку на отримання грошової допомоги у відповідністю з програмою «Спільно», якщо ви відповідаєте умовам участі у ній. Це ваша можливість отримати допомогу від держави. Витрачати гроші можна на харчування, освіту, ліки та інші потреби, оскільки ця допомога вважається універсальною.

Якщо ви не розібралися з умовами участі у цій програмі, перегляньте сторінки відповідного сайту. Там вказані всі подробиці та нюанси, а також інші моменти. Ви легко з усім розберетеся, щоб вчасно стати учасником програми підтримки багатодітних сімей «Спільно» та не прогаяти можливості матеріальної допомоги!

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...