Основні риси мінімалістичної кухні та як обирати меблі

23.11.2021 14:56 | Категория: Материалы для ремонта

Гарнітури в стилі мінімалізму вважаються найактуальнішими. Це обумовлено масовим трендом на спрощення форми на користь її практичності та функціональності.

Такі кухні виглядають стримано, акуратно, при цьому вирізняються продуманими можливостями. У статті ми розглянемо кілька основних правил, які дозволять вам легко підібрати кухню в даному стилістичному напрямку.

Основні риси мінімалістичної кухні

Спочатку позначимо основні характеристики, які властиві кухонному гарнітуру, виконаному в даному напрямку:

  • безліч вільного простору, вільне надходження світла;
  • правильний принцип зонування простору, що дозволяє розбити навіть зовсім невелике приміщення на зони;
  • лаконічні та функціональні меблі, які завжди оформлюються та підбираються в єдиному стилі;
  • мінімальна кількість використовуваних декоративних елементів, кольору та текстур;
  • переважання як у гарнітурі, так і в оформленні приміщення в цілому лаконічних форми та чітких геометричних ліній;
  • побутова техніка завжди вбудовується у підготовлені ніші.

Гарнітури в такому стилі широко представлені у продажу, що дозволяє кожному покупцеві вибрати оптимальний, спираючись у цьому питанні на свої уподобання та фінансові можливості.

Вибір кольорової гами кухні у стилі мінімалізму

Кухні такого типу віддають перевагу стриманим і нейтральним відтінкам, які не будуть занадто кричущими. Це можуть бути всі відтінки білого, чорного, графітового і коричневого. Коричневі гарнітури найбільш універсальні, оскільки найкраще інтегруються у простір.

Враховуйте, що інтер’єр у стилі мінімалізм може бути двох типів оформлення: однотонним або контрастним. Однотонний передбачає використання лише одного кольору. Але якщо це буде білий, такі кухні будуть схожі на лікарняні палати. Оптимально зупинятись на 2-3 відтінках. При цьому один колір буде базовим, а інші – контрастними. Як акценти на такій кухні ви можете застосувати яскраві кольори, але бажано максимально натуральні та природні. Також додати такому гарнітуру виразності можуть красиві текстури дерева, каменю, цегли, бетону та інших фактурних матеріалів.

Рекомендації щодо вибору матеріалу для кухні у стилі мінімалізму

Найякіснішим і загалом найкращим матеріалом для виготовлення добротної кухні в стилі мінімалізму вважається натуральний масив деревини. Він краще за інші матеріали переносить інтенсивне навантаження, на десятки років зберігає свій початковий стан. Плюс такі кухні виглядають розкішно та додають приміщенню презентабельності. Але натуральний масив коштує досить дорого. За відсутності бюджету оптимальним рішенням стане використання шпону. Кухні такого формату вважаються найпоширенішими на ринку, оскільки вони поєднують у собі функції натуральної деревини, але коштують у 5 разів менше.

За умови мінімального бюджету ви можете зупинитись на гарнітурах, зроблених із МДФ. Такі кухні також широко представлені у продажу та підібрати оптимальну модель під конкретні умови експлуатації не складе труднощів. Але МДФ не можна зарахувати до категорії екологічно безпечних матеріалів. Їх варто розглядати лише за умови мінімального бюджету, оскільки покупка такого гарнітуру за ціною себе не виправдає – за кілька років активної експлуатації її доведеться міняти. Аналогічна ситуація є з традиційним пластиком.

При необхідності перед покупкою модуля радимо звернутися за розгорнутою консультацією до профільних спеціалістів. Вони зорієнтують в асортименті та допоможуть підібрати оптимальне рішення під конкретні завдання та бюджет.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...