OSB-плити для будівельних робіт від інтернет-магазину«Будінмаг»

16.03.2024 14:44 | Категория: Материалы для ремонта

OSB-плити – це деревний матеріал, у якому волокна деревини скріплені між собою меламіно-формальдегідним клеєм. Зазвичай для виробництва використовують тирсу хвойних дерев.

Це обумовлено високим вмістом природних смол, які містяться в них.

Наявність смоли, сприяє довгому строку служби, тому що смола діє як природний антисептик, запобігає розкладанню матеріалу, виникненню грибків. Плити зазвичай складаються з декількох шарів, причому нитки зовнішніх двох шарів орієнтовані в певному напрямку, найчастіше в напрямку довжини плити.

Від тирси до плити: процес виготовлення

Для виробництва плит OSB використовуються хвойні породи дерев (ялина, сосна). Деревні волокна подрібнюють до потрібних розмірів, нарізають по дотичній. Після сушіння їх склеюють під впливом тепла та тиску між сталевими стрічками. Після формування плита піддається додатковій обробці: шліфування або нарізка на певні розміри.

Процес виробництва супроводжується контролем якості, який гарантує відповідність стандартам та вимогам безпеки. Це основні етапи виробництва плит, але кожен виробник може мати свої унікальні методи та технології для створення високоякісного продукту. Вибрати потрібну OSB-плиту можна онлайн на сайті «Будінмаг».

Одна плита – безліч можливостей

Міцність плит обумовлена переплетенням довгих волокон та ступенем орієнтації волокон у поверхневих шарах. Водонепроникний та стійкий клей, смоляні в’яжучі речовини поєднуються з волокнами для підвищення внутрішньої міцності, жорсткості та вологостійкості. Завдяки властивостям їх використовують для таких цілей:

  1. Стіни та перегородки у промислових будівлях.
  2. Підлога у житлових, та комерційних приміщеннях.
  3. Стіни – можуть бути використані для облицювання поверхонь перед подальшим оздобленням, таким як шпалери або фарба.
  4. Фасади будівель для підвищення міцності та утеплення внутрішніх приміщень.

Вони можуть слугувати базовим матеріалом для встановлення плиткових, кам’яних або інших видів облицювальних матеріалів у ванних кімнатах, кухнях, на фасадах будівель і в інших місцях.

Як розвінчати міфи

Не дивлячись на достатній розвиток технологій у виготовленні будівельних матеріалів, все ще існує достатньо міфів та упереджень при їх виборі. Так, є думка, що плити непридатні для використання у вологих умовах. Насправді сучасні плити мають високий ступінь вологостійкості, особливо якщо вони правильно встановлені та захищені від проникнення вологи. Проте, як і з будь-яким будівельним матеріалом, важливо дотримуватися правил укладання і застосовувати відповідні захисні заходи, щоб уникнути впливу вологи на плити.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...