Обладнання для басейнів: все необхідне в єдиному каталозі

20.09.2023 22:46 | Категория: Общие советы

Сучасний басейн — це складна гідротехнічна конструкція. У ній використовується кілька видів пристроїв, кожне з яких виконує певні завдання. 

Щоб забезпечити чітке функціонування цієї системи, необхідно правильно вибрати та купити обладнання для басейну. В Україні такі пристрої доступні в нашому інтернет-магазині. Причому ми пропонуємо продукцію найкращих сучасних виробників на вигідних для наших покупців умовах.

Яке обладнання для басейну купити необхідно насамперед?

Вибір цих пристроїв залежить від безлічі критеріїв. Насамперед потрібно враховувати, для чого саме потрібне конкретне обладнання або його комплекс. Одна справа — облаштувати такий штучний резервуар на етапі будівництва, а зовсім інша — заміна приладів, що вийшли з ладу, або їх модернізація. У будь-якому разі ви можете вибрати та замовити обладнання для басейну в каталозі нашого магазину. У нас знайдуться пристрої під будь-які ваші завдання, включно з:

  • монтаж з нуля;
  • ремонт системи;
  • модернізацію.

Обов’язкові види обладнання

Є перелік приладів для басейну, без яких його експлуатація неможлива. Причому як для стаціонарного, так і для каркасного його варіанту знадобляться приблизно однакові види обладнання. Під час вибору конкретної моделі потрібно враховувати інтенсивність експлуатації басейну і його розмір.

Обладнання для фільтрації води

Щоб експлуатація такого резервуара була безпечною, воду, що міститься в ньому, потрібно фільтрувати не рідше, ніж щодоби. Якщо йдеться про громадський басейн, то частота фільтрації — не рідше, ніж тричі на добу. Відповідно йде розрахунок вибору системи фільтрування.

Також перш ніж замовити обладнання для басейну, важливо розібратися з його потужністю. Вона визначається через співвідношення обсягу конкретного резервуара і необхідного часу для здійснення водообміну. На нашому сайті ви знайдете калькулятор для розрахунку потужності фільтра.

Насосне обладнання для басейну

Такі пристрої підбираються з урахуванням обсягу переміщуваної води. Дане обладнання для басейну замовити в інтернет-магазині Aquavital можна різних видів. При цьому рекомендується орієнтуватися за параметрами резервуара і типом його розміщення. Адже басейни можуть перебувати просто неба або під накриттям. За принципом функціонування насоси можна вибрати:

  • циркуляційні, з фільтром і крильчаткою;
  • ті, що дозують рівномірну подачу води;
  • теплові, тобто такі, що підігрівають воду;
  • напірні, не оснащені фільтрацією.

Обладнання для дезінфекції води

Крім фільтрації, в такому резервуарі необхідно і забезпечити знезараження води. Для цього використовується спеціальне дезінфекційне обладнання. Для басейну в Києві та інших містах України такі пристрої зручно вибрати в нашому магазині. У нас особливо широко популярні:

  • хлоргенератори, в яких рідкий хлор знищує мікроби;
  • безхлорні, в яких використовується іонізація і гідроліз;
  • ультрафіолетові, що діють завдяки УФ опроміненню води.

Обладнання для нагрівання води

Для комфортного і безпечного використання басейну він має бути облаштований системою підігріву води. Оптимальним для дорослих вважається рівень від 24 до 28°С, а для дітей — 30° C. На нашому сайті пропонуються теплообмінники, сонячні нагрівачі, проточні електронагрівачі, теплові насоси.

Крім того, в нашому інтернет-магазині обладнання для басейну замовити можна для організації освітлення, захисного перекриття, очищення, контролю якості води. Великим попит мають додаткові пристрої, наприклад, сходи, осушувачі повітря, спортивні та ігрові конструкції. Своє замовлення ви отримаєте за лічені дні на будь-яку адресу по території України.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...