Міжкімнатні двері: різновиди, вибір та правила встановки

25.02.2024 15:41 | Категория: Загородный дом

У наш час багато людей вважають за краще справлятися з монтажем міжкімнатних дверей своїми силами. Це можливість заощадити на послугах фахівців, що є актуальним, якщо бюджет обмежений.

Але щоб міжкімнатні двері прослужили максимально довго, потрібно відповідально поставитися до таких завдань. Розглянемо докладніше етапи встановлення полотен, щоб унеможливити помилки.

Етап №1. Підготовчі роботи

Перед тим, як починати монтаж міжкімнатних дверей, переконайтеся в наявності всіх потрібних інструментів і матеріалів. Це лінійка, шуруповерт, стамеска, викрутка, дюбелі, шурупи тощо. Якщо все, що потрібно, буде під рукою, роботи будуть виконані набагато швидше, адже вам не доведеться відволікатися на пошуки інструментів і матеріалів.

Етап №2. Виміряйте отвір

Необхідно заздалегідь виміряти дверний отвір. Завдяки цьому ви переконаєтесь у тому, що конструкція відповідає його розмірам. Якщо в цьому є потреба, потрібно підігнати габарити дверного полотна під конкретний отвір.

Етап №3. Монтаж петель

Позначте ті місця на коробці та двері, в яких будуть розміщені петлі. Зафіксувати елементи можна, озброївшись дрилем та шурупами. Слідкуйте за надійністю кріплень, тому що від цього залежить комфорт експлуатації дверного полотна.

Етап №4. Монтаж замикаючого механізму та ручки

Необхідно відзначити те місце, де буде замок, а також ручка дверей. Виріжте отвори під ці елементи. Потім встановіть замикаючий механізм і ручку, дотримуючись всіх прийнятих правил і вимог.

Етап №5. Монтаж дверного блоку

Підніміть дверне полотно та встановіть його на петлі. Перевірте, чи добре відкривається та закривається конструкція. Якщо це потрібно, відрегулюйте петлі, щоб не зіштовхуватися зі складностями надалі.

Етап №6. Перевірте вирівнювання

Скористайтеся будівельним рівнем, щоб перевірити, чи рівно розташовуються двері у вертикальному та горизонтальному положенні. Потрібно обов’язково відрегулювати полотно, якщо було виявлено перекоси. В іншому випадку надалі виникатимуть складнощі з його використанням.

Етап №7. Закріплення конструкції

Потрібно закріпити дверне полотно у коробці за допомогою шурупів. Переконайтеся, що фіксація конструкції надійна. Двері повинні вільно відкриватися і так само легко зачинятися.

Наприкінці перевірте стабільність роботи замикаючих механізмів, петель і ручок. Якщо всі етапи були виконані грамотно, проблем у подальшій експлуатації конструкції точно не виникне!

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...