Де використовують важкий бетон та його переваги

20.04.2023 20:07 | Категория: Материалы для ремонта

Бетон є одним з найважливіших і найбільш поширених конструкційних матеріалів. Він володіє можливістю витримувати високі навантаження, є надійним і довговічним.

Для проведення різноманітних будівельних робіт пропонується бетон у Львові від BetonTrade.Top.

Поняття

Основним параметром бетону є його щільність. Від цього показника залежить міцність застиглого матеріалу, його довговічність, здатність сприймати і розподіляти навантаження. До важких типів відносять бетони, де даний параметр укладається в діапазон від 1800 до 2500 кг/м3.

Серед інших характеристик матеріалу даного класу виділяють:

  1. Вологостійкість матеріалу позначається буквою»W». У важких марок значення може досягати 20. Це означає, що бетон може зберігати всі свої експлуатаційні показники у вологому середовищі.
  2. Морозостійкість визначається кількістю циклів замерзання і відтавання. Для важкого бетону показник досягає значень від 50 до 300.
  3. Пористість, де вимірюється кількість осередків з повітрям на кубометр. У важких марках вона коливається від 6% до 15%.

Матеріал подібного типу характеризується низькою теплопровідністю від 0,9 до 1.2, що підвищує його ізоляційні якості, подібний фундамент або несучі конструкції не потребують утеплення. Звичайний термін затвердіння і набору міцності становить 28 діб, якщо використовуються високоміцні марки, то даний параметр може збільшуватися до 180 діб.

Використання

Важкі бетони застосовуються в найвідповідальніших конструкціях, що відчувають сильний вплив маси та інших деформуючих сил. Вони відносяться до марок від М500 до М1000 і використовуються для спорудження підстав мостів, віадуків, тунелів та іншої транспортної інфраструктури, де найважливішою вимогою також є довговічність і здатність протистояти негативному впливу навколишнього середовища.

Однією з головних сфер застосування матеріалу є спорудження дамб і гребель, покликаних витримати натиск величезних мас води. У цьому випадку також важливим стає висока вологостійкість.

Бетон підвищеної щільності і міцності використовується при заливці фундаментів багатоповерхових будівель, виробничих приміщень, де стіни і перекриття мають значну масу.

З такого матеріалу створюються плити та інші конструкційні елементи для заснування доріг, аеродромів, опор і перекриттів. При цьому потрібно враховувати, що важкі бетони, і вироби з них, самі мають значну масу.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...