Арборист: для чого він потрібен та як його найняти

17.05.2022 11:28 | Категория: Загородный дом

Для чого наймати арбориста? Здорові дерева служать багатьом цілям у вашій місцевій спільноті, місті та ділянці.

Домовласники можуть забезпечити здоров’я своїх дерев, найнявши фахівців з дерев. Професійні, навчені лісівники знають, як правильно доглядати дерева для безпеки людей і здоров’я дерева.

Дерева — це інвестиція, що вимагає належного догляду за деревами; однак обрізка або видалення дерев, особливо великих, може бути небезпечною роботою. Робота з деревами повинна виконуватись лише тими, хто навчений та оснащений для безпечної роботи вміннями та спеціалізованим обладнанням.

Хто такий сертифікований арборист?

Сертифікація арбориста це приватний процес, за допомогою якого люди можуть задокументувати свої знання. Сертифікація забезпечує вимірну оцінку знань людини у галузі озеленення, необхідні належного догляду за деревами.

Коли професіонал стає сертифікованим лісівником, його колеги та громадськість повинні визнати його професіоналом з догляду за деревами, який досяг загальноприйнятого рівня знань у таких галузях, як біологія дерев, діагностика, методи догляду, безпека та догляд за деревами. інші предметні та практичні області в рамках професії з догляду за деревами, визначені під час періодичного аналізу робочих завдань.

Вони також повинні продовжувати свою освіту, щоб зберегти свою сертифікацію. Відтак вони, швидше за все, будуть в курсі останніх технологій у лісівництві.

Послуги, які може надати арборист

Арборист може допомогти домовласникам зберегти свої інвестиції:

Обрізка у Києві

Обрізка може бути необхідна з різних причин, у тому числі для покращення здоров’я, зовнішнього вигляду та безпеки. Лісівник може визначити, який тип обрізки необхідний.

Видалення дерев

Видалення дерев може бути дорогим. Подумайте про те, щоб найняти арбориста, якщо ваше дерево мертве або вмирає, є неприйнятним ризиком, створює перешкоди, тисне інші дерева або знаходиться в районі, де ведеться нове будівництво.

Екстрений догляд за деревами

Видалення або обрізання пошкоджених ураганом дерев може бути небезпечним, але професійний арборист може безпечно виконати цю роботу, знизивши при цьому подальший ризик заподіяння шкоди людям та майну.

Посадка

Здоровий початок вашого нового дерева допоможе йому вирости до повного розміру та забезпечить екологічні, економічні та соціальні переваги протягом усього життя. Деякі лісівники саджають дерева, і більшість з них рекомендують види, які підходять для певних місць.

Інші послуги:

• Догляд за рослинами чи профілактика.

• Троси та кріплення для додаткової підтримки гілок зі слабкими кріпленнями.

• Аерація ґрунту для покращення зростання коренів.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail: