4 критерії вибору електричної теплої підлоги

19.02.2024 10:09 | Категория: Пол и потолок

Електрична тепла підлога сьогодні представлена у широкому асортименті. І на teploman.com.ua ви зможете ретельно ознайомитися з найкращими товарами від відомих перевірених виробників. Як не розгубитися під час вибору системи і на що звертати увагу?

Ми зібрали на teploman.com.ua 4 базових критерії, знаючи які, ви зможете знайти якісну, довговічну і просту в експлуатації електричну теплу підлогу.

Потужність нагрівальних елементів

Саме від потужності залежить, наскільки швидко електрична тепла підлога зможе прогріти ламінат, керамічну плитку, паркет тощо. Чим більшими є ці показники, тим швидше ви зможете отримати бажаний результат.

Втім, тут також варто не переборщити. Оскільки найбільша потужність актуальна хіба що для встановлення системи в плитковий клей під найхолодніше підлогове покриття: керамічну плитку. Також усе залежатиме від типу приміщень, якщо кімната доволі холодна, краще обирати системи з більшими показниками потужності.

Вид електричної теплої підлоги

Усі нагрівальні елементи, представлені сьогодні на ринку, можна умовно розділити на дві основні категорії:

  1. Кабелі. Продаються у рулонах, довжину яких потрібно визначити завчасно. Вкладатися можуть у довільному порядку, завдяки чому вдається реалізувати більш складні проекти. Втім, встановлення таких систем доволі складне і потребує від майстрів досвіду.
  2. Нагрівальні мати. Ті ж самі кабелі, які з правильним кроком розташовані уже на спеціальній сітці. Достатньо просто розкласти її по тій площі, де планується прогрівання кімнати. Монтаж доволі простий – головне правильно підібрати не лише довжину, але й ширину системи.

Принцип встановлення теплої підлоги

За принципом монтажу електрична тепла підлога ділиться на дві основні категорії:

  1. Під бетонну стяжку. Такий варіант актуальний переважно на етапі чорнових ремонтних робіт.
  2. Під стяжку вкладається нагрівальний кабель. Такий метод є доволі складним, але більш безпечним та ефективним. Оскільки, нагріваючи підлогове покриття, система також прогріває й саму стяжку. Що дозволяє уповільнити вистигання підлоги після вимкнення термостату.
  3. Безпосередньо під підлогове покриття. Таким чином можна встановлювати і нагрівальні кабелі, і мати. Це актуально головним чином для ламінату або паркету. Спочатку викладається чорнова бетонна стяжка. Вже на неї рівномірно встановлюється тепла підлога, а зверху – шар теплоізоляції і саме підлогове покриття.

Гарантія від виробника

На кожні нагрівальні елементи виробники дають гарантію. Тут важливо:

  • як довго вона триватиме – деякі системи мають гарантію від виробника терміном від 10 років і більше, що дозволяє переконатися у надійності та довговічності електричної теплої підлоги;
  • у яких випадках можна використовувати гарантію.

Завчасно варто переконатися, що, окрім хіба що заводського браку, вважається гарантійним випадком для безкоштовного ремонту або заміни системи.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...