Яку теплоізоляцію обирати для будинків та рекомендації

03.05.2022 22:16 | Категория: Загородный дом

За даними українських держпідприємств, на опалення та охолодження припадає 50-70% загального енергоспоживання середнього будинку.

Погана теплоізоляція може викликати серйозний витік тепла, зробити ваш будинок менш комфортним і прирікає вас викидати гроші у вікно. Хороша ізоляція в будинку може заощадити гроші, створюючи комфортне, здорове і енергоефективне місце існування для вас і вашої родини. На сайті alpinists.com.ua/uteplenie-fasadov-kvartir-balkonov-kiev/ ви можете дізнатися все про утеплення фасадів Київ, а також замовити безкоштовну консультацію або виїзд майстра на об’єкт.

У чому переваги якісного утеплювача?

Якщо будинок має якісну покрівлю та сайдинг, але не має гарної теплоізоляції, він буде певною мірою захищений від негоди та зовнішніх факторів, але його мешканцям буде не супер комфортно. Тепло природним чином перетікає з тепліших областей у холодніші. Ізоляція допомагає усунути втрати тепла через стіни, стелі, дахи та інші поверхні будинку. Вона не дає теплу виходити з дому взимку і проникати спекою влітку, виступаючи як захисний бар’єр між вами та зовнішніми погодними умовами.

Які фактори впливають на товщину та вид утеплювача?

Ваше місцезнаходження та клімат будуть частково визначати, скільки та яка ізоляція вам потрібна у вашому будинку чи квартирі. Наприклад, якщо ви живете у Києві, де спостерігаються різкі перепади температур із сильною спекою влітку та холодом взимку, у всьому будинку необхідно правильно встановити високоякісну теплоізоляцію, щоб максимально підвищити рівень енергоефективності. Шукайте утеплювач з максимальним тепловим опором, адже чим краще ці показники, тим тепліше вам буде взимку та прохолодніше влітку.

Яку частину будинку необхідно утеплити насамперед?

Найважливішими місцями у вашому будинку для якісного утеплення є горище та стіни. Гаряче повітря піднімається вгору, тому взимку, коли у вашому будинку циркулює тепло, більша частина цього повітря може виходити через дах чи стіни. З іншого боку, влітку тепло може проникати у вашу хату через дах, а коли сонце опускається, то нагріває стіни. Через це вам може бути неприємно жарко, і у вас буде спокуса включити кондиціонер та збільшити рахунки за електроенергію. На додаток до економії грошей та енергії, гарна теплоізоляція на горищі та стінах може допомогти захистити від проникнення вологи. Це, допомагає запобігти появі цвілі, запаху гниття, які можуть бути дуже небезпечними для вашого здоров’я і завдати шкоди вашому будинку.

Хороше утеплення заощадить гроші і зменшить використання обмежених енергетичних ресурсів. Це також допоможе вам почуватися комфортно, створюючи рівномірну температуру і зменшити протяги по всьому будинку. Також, забезпечує відмінну шумоізоляцію від сусідів і транспорту, що проїжджає повз. Нарешті, влітку у вашому будинку буде прохолодніше, а взимку тепліше, що створить приємнішу атмосферу цілий рік.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...