Як вирощувати кактуси та рекомендації від спеціалістів

23.10.2021 13:32 | Категория: Общие советы

Мода на кімнатні рослини ніколи не припиняється. Незважаючи на глобальні тенденції до мінімалізму, який в цілому критично ставиться до такого декору, кактуси – єдина декоративна рослина, яке доречно в будь-якому контексті.

У статті ми розглянемо унікальні особливості кактусів, їх переваги та позначимо правила догляду.

Якщо вам цікаво, де можна придбати оригінальні кактуси, радимо купити рослини на https://galsad.ua/catalog/roslini/shtuchni-roslini-/, перейшовши за посиланням. У відповідному розділі ви знайдете відмінний вибір кімнатних рослин самого різного типу. При цьому вас приємно здивує не тільки асортимент, але й доступна ціна.

Переваги кактусів

Кактуси відносяться до числа 5 найпопулярніших кімнатних рослин. Така їхня популярність не дивна, оскільки вона обумовлена ​​їх унікальними властивостями. До їх числа відноситься:

  • невибагливість. Автентичні кактуси ростуть в пустелях або посушливої ​​місцевості, тому їм не потрібен рясний полив. Але, як й для інших рослин, їм потрібно сонячне світло. І зрідка з все ж треба поливати;
    здатність вбирати в себе іонізоване повітря;
  • актуальність – будь-який кактус, незалежно від форми і розміру, відрізняється тим, що він виглядає доречно в будь-якому контексті. Він стане відмінною прикрасою інтер’єру.

Багато також використовують сік кактуса в косметологічних та лікувальних цілях. Це обумовлено тим, що його м’якоть володіє унікальними властивостями.

Розташування до догляду за кактусом

Оптимальне місце для установки горщика з кактусом — на підвіконні з сонячної сторони. Поливайте його необхідно в мінімальній кількості, зокрема, у міру висихання грунту. При цьому враховуйте, що в холодну пору полив повинен бути мінімальним. Це обумовлено особливістю рослини. Іноді обприскуйте його з пульверизатора – рослина любить вологе повітря. Раз на рік пересаджують кактус в свіжу землю.

Ще одне популярне місце розташування кактусів – біля комп’ютерів. Це обумовлено тим, що вони можуть вбирати в себе негативну енергію, зокрема, випромінювання. Це особливо актуально для тих, хто проводить багато часу за комп’ютером.

Як правильно вирощувати кактуси

Можна виділити основні правила, яких слід дотримуватися для вирощування кактусів. В залежності від сорту деякі різновиди на період холодної пори року впадати в сплячку. Що стосується догляду за такими найменуваннями в даній стадії, то поливати їх не потрібно. Вони навіть не потребують досить кількості сонячного світла або внесення добрив. Поливати їх варто тільки тоді, коли грунт стане повністю сухим. Надмірна кількість вологи може призвести до гниття.

Що стосується пошуку оптимального розташування для вазона з кактусами, то краще їх ставити на вікнах, які виходять на сонячну сторону. Це може бути як південна сторона, так і східна. Унікальність кактусів в тому, що вони в цілому не бояться сонячного світла, вони можуть переносити навіть максимально високу температуру та пряме попадання сонячних променів. Єдиний виняток – молоді кактуси. На їх поверхні можуть з’явитися опіки. Але не варто переживати, оскільки на молодих рослинах вони миттєво зникають.

Якщо у вас немає досвіду при виборі кактуса, ви хочете зробити ефектний подарунок своїм близьким, ви можете звернутися за допомогою до консультантів. Вони зорієнтують вас та допоможуть вибрати найкраще рішення. Також варто брати до уваги той факт, що тільки що куплений кактус не варто ставити поруч з рослинами, які вже стоять на підвіконні. Його потрібно відразу ж пересадити та відправити рослина на карантин. Це означає, що протягом двох днів він повинен стояти окремо, щоб адаптуватися.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...