Як обирати фотообої на стіну та їх переваги

23.02.2022 16:39 | Категория: Интерьер

У дизайні інтер’єру фотообої на стіну широко затребувані. З їхньою допомогою можна кардинально змінити простір без істотних фінансових вкладень.

Вони можуть мати різні розміри та текстури, являючи собою цільне полотно або окремі блоки. Фотошпалери виробляють із матеріалів високої якості, стійких до зовнішніх впливів, безпечних для людини та навколишнього середовища. Сучасні технології фотодруку відкривають нескінченний простір польоту фантазії дизайнера.

Особливості використання фотошпалер в інтер’єрі

Зображення для створення фотообоїв на стіни може бути різним. Наприклад, інтернет-магазин Chameleon пропонує послуги створення індивідуального дизайну на основі будь-яких малюнків або фотографій. При цьому можна вибрати колірні комбінації та відтінки.

Експлуатаційні характеристики покриття стін залежать від матеріалу виготовлення. Існує кілька різновидів фотошпалер для оздобленні інтер’єру:

  • паперові;
  • вінілові;
  • на флізеліновій основі;
  • ламіновані.

Найбільш бюджетним варіантом визнано паперові фотошпалери. Їх використовують у всіх приміщеннях, за винятком кухні або ванної, що відрізняються високою вологістю. Доступна вартість продукції дозволяє найчастіше змінювати оформлення інтер’єру.

Вінілові фотошпалери на стіну більш затребувані за підвищену довговічність, стійкість до механічних пошкоджень та ультрафіолету. Властивості вінілової плівки дозволяють створити ідеальні покриття, придатні для оформлення приміщень будь-якого призначення.

Цікавий ефект створюють фотошпалери із реалістичними 3D зображеннями. Однак найбільш виграшно вони виглядають у великих просторих приміщеннях.

Фотошпалери однаково доречні в інтер’єрі вітальні, спальні, офісу, кухні, ванної кімнати.

Чому вигідно купувати фотошпалери у магазині Chameleon

Онлайн-компанія пропонує покупцям різноманітність брендів, тематик, сюжетів, колірних рішень. Високу якість продукції оцінили тисячі задоволених клієнтів. Крім того, кожному доступна послуга виготовлення фотообоїв на стіни під замовлення. Попередньо створюється макет зображення, яке додатково коригується дизайнерами.

Всі питання, що стосуються характеристик товару або його замовлення, можна обговорити з менеджером безпосередньо або через форму зворотного зв’язку. Продукція доставляється до будь-якого населеного пункту України максимально швидко.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...