Виготовлення м’яких меблів на замовлення: правила та переваги

16.12.2022 09:32 | Категория: Загородный дом

М’які меблі є одним з найпопулярніших видів меблів. Частка всього ринку, що на неї припадає, становить 15%.

Якщо ж брати тільки вироби для домашнього користування, крім офісної та спеціалізованої, то питома її вага ще більш вагома.

Причинами такої популярності, крім необхідності, є сприятливі умови, завдяки яким можлива масовість даного типу меблів:

  • форма виробництва – індивідуальна, на замовлення;
  • особливості технологічного процесу;
  • участь малого бізнесу.

Ці три чинники взаємопов’язані й у комплексі здатні створити не тільки конкуренцію і можливість вибору, а й найбільш об’єктивну вартість і якість готової продукції.

Слід зазначити, що з погляду законів та норм поняття «м’які меблі» не існує. Під нею маються на увазі вироби, на яких можна сидіти або лежати, наприклад, дивани, ліжка, стільці, крісла, пуфи, шезлонги. У той же час всі ці меблі не обов’язково можуть бути м’якими. Стільці або крісла можуть бути твердими. Тобто м’якість – це особливість виготовлення, а не відмітна ознака.

Якщо ви бажаєте купити якісні м’які меблі по ціні від виробника, то радимо вам завітати в інтернет-магазин Kram-UA. В асортименті магазину присутній широкий ряд різних моделей м’яких меблів, що відрізняються своїми характеристиками та функціоналом. У вас також є можливість придбати як вже готові меблі, так і оформити індивідуальне виконання під замовлення. Детальніше за посиланням https://kram-ua.com.ua/myagki-mebli/.

Причини популярності м’яких меблів

На ринку меблів 60% від загальної кількості замовлень посідає середній ціновий діапазон і близько 15 на преміум-клас. При цьому заможні клієнти замовляють виготовлення у середньому кожні 3-4 роки. Наявність великої частки (дві третини) покупців середнього класу дозволяє оптимізувати витрати виробництва та, водночас, мати можливість швидко орієнтуватися за умов зміни попиту та моди. Ці умови зумовлюють активну участь малого бізнесу на ринку виробництва меблів.

Для запуску малого виробництва немає потреби закуповувати дороге обладнання, наймати велику кількість співробітників. Оборотні кошти не вимагають великих капіталовкладень. До того ж все більшої популярності набуває індивідуальне замовлення, згідно з яким і виготовляються меблі.

Ще одним вагомим фактором є загальна технологія виготовлення, згідно з якою багато видів робіт здійснюються вручну і лише частина з них автоматизована або обладнання використовується в поєднанні з діями фахівця. Цей аспект, до речі, і уможливлює індивідуальний підхід при виготовленні.

Особливості процесу виготовлення

Технологічний процес виготовлення, в цілому, однаковий для всіх видів м’яких меблів, але для більшої наочності ми розглянемо як приклад виробництва дивану. Основними компонентами диванів є каркас, м’які наповнювачі, пружинні блоки, механізм трансформації та оббивні чохли.

Порядок виготовлення наступний:

  • Створення заготовок для каркасу. Розкрій фанери, шліфування, вирізування деталей здійснюється за допомогою верстатів та електроінструменту, складання каркасу ручне.
  • Проклеювання каркасів оббивним матеріалом.
  • Встановлення пружинних блоків, наклеювання тканого матеріалу для захисту в процесі експлуатації (при терті), створення прокладочного матеріалу.
  • Крій оббивки з використанням швейного обладнання. Далі оббивка наноситься на основу дивану.
  • Пошиття чохлів та установки на меблі.
  • Фінальна збірка та оформлення.

Як видно з описаних вище етапів виготовлення, обладнання в більшості випадків є допоміжним елементом, що полегшує або прискорює процес, але не основою самого виробництва. Тому є можливість зробити якісний виріб, згідно з вимогами та перевагами клієнтів індивідуально.

Таким чином, виробництво меблів є однаково вигідним як для виробників, між якими є велика конкуренція, так і для споживача, який має можливість отримати те, що йому необхідно за вигідною вартістю.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...