Технологія виконання перетяжки меблів

16.02.2023 16:57 | Категория: Общие советы

Будь-який вид м’яких меблів піддається зносу, з часом оббивка вимагає ремонту або заміни. Варіант перетяжки буде більш вигідним, економічним, ніж покупка нових предметів обстановки.

Робота вимагає уважності, ретельності і якості, для чого краще звертатися до фахівців. Варто замовити перетяжку на https://mebel-service.com.ua/uk/peretyazhka-mebliv у перевіреної компанії.

Особливості пропозиції

Київська компанія» Меблі-сервіс » спеціалізується на виготовленні та ремонті різних видів меблів. Серед її послуг важливою частиною є перетяжка оббивки, і можливість відновлення м’яких предметів обстановки офісу, квартири.

Серед послуг, які варто виділити в прейскуранті компанії, є:

  1. Перетяжка крісел і стільців, куди включаються офісні, Стоматологічні та інші види подібних меблів.
  2. Перетяжка диванів будь-яких видів від простих складних до кутових і модульних варіантів.
  3. Робота по відновленню кухонних куточків.
  4. Відновлення ліжок будь-яких типів.
  5. Реставрація пуфів, банкеток та інших малих предметів.
  6. Перетяжка і реставрація матраців будь-яких видів.

Процес відновлення оббивки проводиться з використанням різноманітних тканин, міцних шкірозамінників або натуральної шкіри. Реставрація може проводитися на дому у замовника, або на виробничій базі компанії.

Одночасно з ремонтом за бажанням клієнта може замінюватися наповнювач, ремонтуватися пружини і механізми складання меблів. Фахівці можуть полагодити або посилити каркас предмета, збільшивши термін його служби.

Переваги співпраці з компанією

Кваліфіковані кадри і хороша виробнича база, оснащена найсучаснішим обладнанням, дозволяють виконувати роботи будь-якої складності на високому рівні. Організація береться за будь-який ремонт і дає гарантію на виконану роботу.

Якщо потрібно перетяжка, то вартість цих робіт в «Меблі-Сервіс» нижче, ніж у конкурентів, економія для замовника становитиме 10-15%. Досягається така можливість за рахунок технологічності всіх процесів, вартості оббивки і продуманої організації виробництва.

Швидкість робіт висока, процес займає від 1 до 3 днів в умовах фабрики. При виборі оббивки, зразки матеріалів фахівці фірми привезуть замовнику, щоб провести оцінку в умовах конкретного інтер’єру.
Перевезення меблів, її збірка і розбирання виробляються силами майстрів компанії і на її транспорті. Гарантується повне збереження і якість відновлених предметів.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...