Стільці для дома: різновиди та поради щодо вибору

14.02.2023 18:05 | Категория: Интерьер

Стільці є важливим елементом будь-якої меблевої композиції. Найчастіше вони використовуються в комплекті зі столом.

При цьому сучасний ринок дозволяє купити стільці, що стануть ідеальними для відповідної функціональної зони. Для кожної кімнати передбачені різні моделі, які відрізняються конструкцією, матеріалами, кольоровою гамою.

Різновиди стільців для дому

У домашньому інтер’єрі найбільш часто використовуються наступні види стільців:

  1. Класичні — мають прямі ніжки, м’яке або напівм’яке сидіння прямокутної чи округлої форми. Найбільш розповсюджені моделі, які гармонійно вписуються у будь-який простір.
  2. Віденські — відрізняються вигнутими ніжками, круглим сидінням, оригінальним декоруванням. Стільці саме цього типу актуальні при меблюванні класичної вітальні або кухні у стилі модерн.
  3. Напівкрісла — меблі, які конструкційно нагадують крісла з м’якою оббивкою, але відрізняються компактними розмірами. Можуть мати невеликі підлокітники.
  4. Колінні — вважаються ортопедичними, найбільш комфортні для використання. Головна особливість конструкції — спеціальна підставка для колін.
  5. Табурети — відрізняються малими розмірами, не мать спинки. Як правило, доповнюють основний набір стільців, наприклад, на випадок приходу гостей.

Фото https://aklas.ua/. Стілець кухонний Signal блакитний

Вибір стільців для кухні

У даному випадку ключовими критеріями при покупці меблів буде довговічність та простота у догляді. Такі стільці повинні бути виконані з матеріалів, що легко піддаються миттю або чищенню. Якщо роль столу на кухні виконує барна стійка або кухонний острів, доцільним вибором стануть барні стільці. На сайті aklas.ua вони представлені в усьому різноманітті кольорів та форм.

Фото https://aklas.ua/. Стілець барний AMF Версаль

Якщо ви оформляєте кімнату у японському стилі, з нижчим столом, — розумно підібрати табурети або стільці відповідного розміру. Для багатодітної сім’ї компактним варіантом може стати лава. Крім того, такий предмет ідеально впишеться у бохо-кухню або скандинавський інтер’єр.

Моделі для інших кімнат

Стільці також незамінні у домашній бібліотеці, кабінеті, вітальні, дитячій кімнаті. При виборі моделі для кабінету краще орієнтуватися на стільці з підлокітниками, які дають відпочити рукам під час довгої роботи за комп’ютером. Замість класичного стільця-трону можно обрати ергономічне крісло з оббивкою із текстилю, сітки або шкіри.

Фото https://aklas.ua/. Крісло АКЛАС Сіті

У вітальні стільці використовуються не так часто і тому менше схильні до забруднення. Оскільки ця кімната призначена для прийому гостей, важливими факторами при виборі меблів є їх зручність та поєднання з загальним інтер’єром. Затишну атмосферу у вітальні створюють дерев’яні моделі та крісла з м’якою оббивкою. Для дитячої кімнати актуальними є стільці та крісла з регулюванням висоти. Важливими критеріями при виборі таких меблів є екологічність, високий рівень комфорту.

Наостанок зазначимо, що універсальних стільців немає, тому при виборі орієнтується, перш за все, на свої вподобання. Довірившись надійній компанії, ви знайдете варіант, оптимальний саме для вас.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...