Спальний гарнітур: як обрати та різновиди

08.06.2022 23:01 | Категория: Интерьер

Спальна кімната – приміщення, яке повинно відрізнятися високим рівнем комфортабельності. При цьому, оформлення дизайну приміщення повинно бути лаконічним, стильним і повинно повністю відповідати особистим уподобанням власника.

Саме тому, вибираючи спальні, власники стикаються з певними труднощами. Тому ми пропонуємо ознайомитися з основними правилами вибору гарнітура для спальні.

Правила вибору

Вибираючи мебіль для спальної кімнати, необхідно враховувати її зручність і рівень комфортабельності перебування в приміщенні. Важливо розуміти, що спальна кімната повинна володіти максимально розслаблюючій обстановкою, яка дозволить відпочити після важкого трудового дня. Також важливо заздалегідь визначитися з тим, які меблі будуть купуватися – комплект або кожен компонент окремо. Особливо стильно і привабливо виглядає гарнітур.

Щоб підібрати хороший гарнітур, необхідно враховувати кілька особливостей вибору:

  1. Форма і розмір спальної кімнати. Наприклад, для витягнутих прямокутних кімнат слід вибирати меблі, здатні розташуватися уздовж однієї стіни.
  2. Мебіль не повинна виступати в ролі перешкоди для використання двері в кімнату, для переміщення по спальній кімнаті.
  3. Колірна гамма меблевих конструкцій, яка повинна робити приміщення більш просторим і стильним. Для цього рекомендується віддавати перевагу не темним, а більш світлим оттінкам меблів.
  4. При виборі дзеркал, необхідно розуміти, якою площєю володіє спальня. Наприклад, для маленьких приміщень слід вибирати дзеркала, вбудовані в шафу, а ось просторні кімнати можна облаштувати дзеркалами, розташованими окремо від меблів.

Основні компоненти

Класичний набір гарнітура для спальної кімнати складається з декількох елементів:

  1. Ліжко.
  2. Приліжкова тумба.
  3. Шафа.

Нерідко гарнітур супроводжується допоміжними конструкціями, наприклад, комодом або туалетним столиком. Якщо ж купуються модульні меблі, необхідно віддавати перевагу тільки найнеобхіднішим компонентам.

Варто відзначити, що мебіль для спальної кімнати не має строгих обмежень і правил. Так, комусь достатньо придбати мінімальний перелік предметів, який складається з ліжка і шафи, а для кого-то вкрай важливо, щоб в кімнаті була інша мебля, витримана в єдиному стилі. Основне завдання при виборі меблів – враховувати розмір приміщення і особисті переваги в стилі оформлення.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...