Що потрібно знати про доставку товарів до Німеччини

14.09.2023 14:01 | Категория: Общие советы

Розвиток безвізового режиму, виїзд багатьох громадян на роботу та навчання за кордон призвів до збільшення поштових відправлень з України до європейських країн.

Звичайна пошта не в змозі задовольнити всі потреби людей за вагою посилок, швидкістю та надійністю перевезення. У цій сфері діяльності свої послуги пропонують сервіси, які пропонують доставка до Німеччини за короткий термін.

Основні параметри сервісу

Черкаська компанія «ЛеоБус» займається пасажирськими автобусними перевезеннями до країн Європи. Знання та досвід такої діяльності дозволили розширити послуги, коли почали доставлятися посилки з України практично до будь-якої держави.

Одним із головних напрямків є Німеччина, куди можна надіслати посилку вагою понад 50 кілограмів. Існує три можливості передати посилку перевізнику:

  1. Під час особистого візиту до пункту прийому компанії «ЛеоБус».
  2. Якщо у населеному пункті відправника такого пункту немає, можна замовити послуги кур’єра.
  3. Якщо вага відправлення більше 50 кг, компанія може забрати його своїм транспортом.

Пункти збору з адресами, номерами телефонів є на сайті компанії, ці точки розташовані у Києві, Дніпрі, Черкасах, Одесі, Харкові.

Для оформлення можна зателефонувати безкоштовно з будь-якого міста в компанію, уточнити можливості відправки посилки на збірний пункт. Далі після прибуття посилки в компанію потрібно оплатити її доставку.

За добу до прибуття до місця передачі, водій зв’язується по телефону з одержувачем відправлення, уточнює час і місце контакту. Після проходження митниці перевізник зв’язується ще раз і остаточно обговорює варіант отримання, уточнюючи всі деталі.

Переваги

Даний варіант відправлення великогабаритних та важких речей є практично єдиним, доступним для більшості громадян України. Якщо потрібно відправити меблі, побутову техніку, музичні інструменти, велосипеди, дитячі коляски, варто звертатися в «ЛеоБас». Також надійність процесу та відповідальність співробітників дає можливість надіслати документи без ризику їх втрати.

Завдяки продуманій логістиці, оптимальним маршрутам швидкість перевезення буває дуже високою, становить максимум кілька днів для всього процесу. Тарифи є оптимальними залежно від ваги, габаритів посилок та дальності перевезення. Гарантується повна безпека вантажу.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...