Призначення та основні різновиди будівельної люльки

22.07.2022 13:31 | Категория: Общие советы

Кожен з нас хоч раз, але бачив будівельників, які виконують ремонтні роботи на значній висоті. Як правило, такі роботи здійснюються з використанням фасадної люльки – підвісних конструкціях, що відрізняються підвищеним рівнем надійності і ефективною системою пристроїв.

Можна купити люльки на stremyanka.com.ua за прийнятними цінами.

Особливості

Фасадні люльки являють собою досить масивні конструкції, що володіють високим рівнем надійності і дозволяють виконувати ремонтні роботи на значній висоті. Фасадні люльки бувають декількох типів – вантажні, пасажирські, струнні і щоглові.

Конструкційні особливості фасадних колисок полягають в наступних компонентах:

  1. Конструкції виготовляються, використовуючи чорний метал і виступають в якості зварної конструкції. Пол люльки покривається гофрованим листом металу.
  2. Лебідка – компонент, розміщений на кінці рами. Лебідка встановлюється з двох сторін і призначена для підйому люльки. Також компонент супроводжується обмежувачами висоти, електричними щитками і уловлювачами.
  3. Гальмівна система, яка працює для зупинки люльки і для збільшення несучих здібностей конструкції. Також пристрій конструкції передбачає екстрені ситуації, тому вона оснащена приводом, що дозволяє спускатися вручну.
  4. Уловлювач, який дозволяє страхувати людей або вантаж на той випадок, якщо підйомна мотузка раптом обірветься.
  5. Канати, троси, панель контролю і напрямні компоненти.

Правила вибору

Купуючи фасадну люльку, необхідно враховувати рівень її надійності. Саме від цього показника залежить життя фахівців. Також важливо враховувати розмірні параметри конструкцій.

Не менш важливим показником є рівень висоти, на якому будуть виконувати роботи. Від цього залежить довжина підйомного каната, показник навантаження на пристрій, а також його комплектація.

Нерідко забудовники вибирають не фасадні люльки, а їх альтернативу, наприклад, будівельні ліси. Однак такі конструкції володіють декількома значними недоліками – тривала збірка і обмежена висота, на якій можна здійснювати ремонтні роботи. Також в ролі альтернативи може використовуватися вежа-тур. Проте, така конструкція також володіє обмеженнями по висоті і витрачає більше сил і часу на те, щоб піднятися до місця виконання робіт.

Таким чином, фасадні люльки є одною з найбільш ефективних, надійних і практичних конструкцій, що дозволяють виконувати роботи на висоті, дотримуючись найбільш сприятливих умов роботи.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail: