Підлоговий кулер: функціональність та комфорт

29.09.2023 20:04 | Категория: Общие советы

Підлогові кулери для води — оптимальний варіант забезпечення прохолодною або гарячою водою значної кількості людей. Їх встановлюють в офісах, спортзалах та фітнес-центрах, громадських місцях.

Головні переваги підлогових кулерів.

Кулери, що встановлюються на підлозі, мають ряд плюсів порівняно з іншими різновидами. Переваги підлогових моделей:

  • зручність у використанні;
  • наявність холодної та гарячої води;
  • велика потужність;
  • стильний вигляд;
  • додаткові функції.

Підлоговий кулер не займає багато місця, але має великий об’єм резервуара. Завдяки цьому немає потреби часто замінювати бутлі чи контейнери з водою. У більшості таких приладів є опції та нагрівання, і охолодження води. Висока продуктивність дозволяє постачати водою велику кількість людей за короткий відрізок часу. Зручний інтерфейс і електронний дисплей дають змогу швидко вибрати потрібні параметри.

Зазвичай кулери мають сучасний ергономічний дизайн і чудово вписуються в інтер’єр будь-якого приміщення. Особливо стильно виглядають моделі кулерів оснащені холодильником, що дозволяє ще й зекономити місце у квартирі чи офісі.

Призначення підлогового кулера

Кулери виконують різноманітні функції, пов’язані з водопостачанням. Вони забезпечують постійний доступ до смачної прохолодної води, навіть у спеку. Система нагріву дозволяє отримувати воду певної температури для приготування напоїв чи їжі. Якісні моделі цих агрегатів мають опцію фільтрації та знезараження води. Це позбавляє її від бактерій, сторонніх домішок, неприємного запаху. Важливим моментом є функція зберігання придатної для пиття води під час можливих проблем з централізованим водопостачанням.

Технічні особливості устаткування

Обираючи підлоговий кулер, слід звернути увагу на ряд важливих чинників. Ці агрегати відрізняються не лише габаритами та зовнішнім виглядом. Вони оснащені багатьма корисними функціями. Залежно від цінової категорії, кулери можуть бути:

  • без охолодження води;
  • з електронним охолодженням;
  • з компресорним охолодженням.

Перший різновид належить до бюджетних моделей. Його призначення — забезпечення питною водою кімнатної температури. Кулери з електронною системою користуються популярністю завдяки доступній ціні, економному електроспоживанню, простоті в обслуговуванні. Вони цілком можуть задовольнити потреби родини або невеликої фірми. Для більшої кількості людей краще придбати апарат з компресорним устаткуванням. Така модель відрізняються великою потужністю і здатна швидко охолодити значний об’єм рідини. У багатьох пристроях можна задати максимальне та мінімальне значення температури.

Подача води в кулері відбувається через кран. Він може відкриватися традиційним способом або натисканням кухлем. Дорожчі брендові моделі оснащені спеціальною кнопкою. У них також передбачена функція блокування, щоб дитина не могла, наприклад, відкрити гарячу воду.

Дбаючи про максимальний комфорт споживачів, виробники обладнують кулери додатковими опціями. Крім холодильної камери в них може бути льодогенератор, шафка для зберігання кухлів, сховище для одноразових склянок. Деякі моделі можуть виготовляти газовану воду.

У більшості кулерів передбачена верхнє завантаження бутля, але існують варіанти, коли ємність з водою розміщуються знизу, у спеціальному відсіку. Низький рівень води показує вмонтований індикатор.

В інтернет-магазині Кулерова Funky Company представлена велика кількість різноманітних моделей підлогових кулерів. Щоб зробити замовлення, вам достатньо визначитися з потрібними технічними характеристиками, вибрати відповідний дизайн і забарвлення.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...