Обираємо правильні розетки та вимикачі для дому

11.10.2021 20:15 | Категория: Материалы для ремонта

Розетки відносяться до категорії базових модулів, широко використовуваних як в побутових умовах, так й на підприємствах.

Без них неможливо підключити до мережі електричні прилади. Тому ще на етапі початку ремонту потрібно прорахувати оптимальну кількість розеток, вказати місце їх розташування.

У статті ми позначимо основні принципи, якими треба керуватися при виборі розетки, а також вкажемо інтернет магазин, в якому представлений якісний товар.

Як обрати розетки та вимикачі

Розетки та вимикачі – базові елементи, які відповідають за можливість користування електроприладами. Вони діляться на дві категорії: класичні та спеціальні. Перші призначені для експлуатації в звичайних умовах, де немає підвищеної вологості або перепадів по температурі. Вони призначені для установки в спальнях, кабінетах, або будь-яких інших приміщеннях подібного призначення. Спеціальні відрізняються посиленою конструкцією та вони орієнтовані на використання у ванній кімнаті або виробничих об’єктах, для яких в цілому характерні специфічні робочі умови. Обидва різновиди однаково широко представлені в продажу.

Якщо у вас є маленькі діти, то купуйте спеціальні різновиди розеток, які оснащені додатковим захистом. Вона передбачає наявність засувки, яку дитина не зможе сам відкрити, що вбереже його від удару струмом.

Вибір розетки для ванни

Рівень захисту у розеток такого типу зазвичай не нижче IP 44. У рідкісних випадках він може досягати показника в 55. Під даними цифрами потрібно розуміти такий показник як стійкість розетки до потрапляння на її поверхню води і пилу. Це означає, що навіть прямі краплі, які потрапили на покриття, яке не спровокую короткого замикання.

Виріб з маркуванням 44 також досить стійкі до дрібних бризок та воді. Якщо у неї передбачений індекс в 55 пунктів, на таку розетку можна лити з душового шланга, а з індексом 66 навіть під великим тиском.

Особливості розеток під ТБ та інтернет

Окремий різновид – розетка для телевізора та інтернету. Клас захисту від вологи у них менше, але вони відрізняються певною конструкцією.

Телевізійні можуть бути віконними або прохідними. Прохідні ТБ розетки необхідні, якщо ви послідовно з’єднаєте кабелем кілька точок в межах ТБ підключення. Віконна припускає установку на той випадок, якщо телевізор виступає останнім об’єктом серед послідовно з’єднаних. Тип «зірка» використовується для створення паралельних точок ТБ підключення.

Переваги інтернет магазину «Електро коник»

«Електро коник» — це один з найбільших інтернет магазинів в рамках всієї України, в якому представлений

  • відмінний вибір електротехнічної продукції. До числа його основних переваг відноситься:
  • відмінний асортимент товарів, який постійно поповнюється актуальними новинками;
  • в асортимент входять тільки сертифіковані товари, розроблені європейськими або українськими компаніями;
  • під кожною позицією, представленої в каталозі, передбачено детальний опис та вказівку базових технічних параметрів, що дозволяє вибрати оптимальну розетку або подібне найменування під конкретні умови експлуатації;
  • доступна цінова політика – вартість виробів не вдарить по бюджету середньостатистичного українського споживача;
  • швидка обробка заявки та збирання замовлення, що дозволить покупцеві отримати свій товар в оптимально короткий термін;
  • доставка здійснюється по всій території України.

Якщо ви вперше стикаєтеся з необхідністю покупки таких найменувань, звертайтеся за консультацією до менеджерів. Вони зорієнтують в асортименті та допоможуть підібрати оптимальне рішення.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...