Обираємо гойдалку для саду: різновиди та поради

28.12.2022 17:08 | Категория: Загородный дом

Облаштовуючи територію заміського будинку, особлива увага приділяється зоні відпочинку. Нерідко крім альтанок власники набувають різні гойдалки.

При цьому, особливо поширеними є гойдалки, виконані за типом підвісних стільців, кокона, гамака або шезлонга. Щоб придбати якісну і універсальну гойдалка для саду, необхідно ознайомитися з асортиментом магазину.

Переваги

Чому купувати садові гойдалки краще у Bonro?

  1. Каталог магазину представлен великим асортиментом гойдалок, що відрізняються різними характеристиками: стильовою спрямованістю, зовнішнім оформленням, матеріалом виробництва, розмірами, конструкційним виконанням.
  2. Лояльний ціновий діапазон на всю продукцію, який ніяк не позначається на її якості.
  3. Наявність сертифікатів якості на весь товар, що говорить про відповідність конструкцій всім встановленим нормативам.
  4. Можливість самостійно визначитися з комплектацією конструкцій, наприклад, вибрати чохол для сидіння з м’яким наповнювачем.

Різновиди

У магазині Bongo садові гойдалки представлені декількома типами, відштовхуючись від їх конструкційного виконання:

  1. Дерев’яні моделі — найпростіші і недорогі конструкції. Головний недолік конструкції — відсутність стійкості до негативних факторів навколишнього середовища. Отже, конструкція потребує особливого догляду, в захисті під час дощу або холоду.
  2. Металеві моделі — більш міцні і прості в догляді конструкції, виконані зі сталевої арматури з порошковим покриттям. Металеві гойдалки стійкі до утворення корозії і оснащені хорошою підтримкою.

Велика частина моделей садових гойдалок має поперечнє хитання. Завдяки регулюванню нахилу спини користувач отримує комфортабельність відпочинку.

Як обрати?

Вибираючи садову гойдалку, особливу увагу слід приділяти її якості і надійності. При цьому, важливо ретельно перевірити несучий каркас конструкції, якість її фарбування, наматрацника і особливості вантажопідйомності.

Окрема увага приділяється площі простору, на якому буде здійснюватися монтаж, необхідності в перестановці конструкції. Не менш важливий показник — кількість користувачів і фінансова складова гойдалки, її стильовий напрямок і відповідність загальній стилістиці ландшафту. Бажано вибирати не просто стильні, але і практичні конструкції, орієнтовані відразу на кілька людей, що дозволить розміститися на гойдалці кільком членам сім’ї.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...