Чому при поломці холодильника краще звернутися до Команди-Профі

28.04.2023 13:37 | Категория: Общие советы

Без холодильника неможливо уявити сучасний комфортний побут. У ньому продукти довго зберігаються свіжими, не втрачаючи основних якостей.

Багато господинь, зайнятих на роботі і не мають часу повноцінного готувати щовечора, заморожують про запас напівфабрикати, щоб вистачило на 2 тижні або навіть на місяць.

Але якщо вам раптом здалося, що холодильник почав працювати незвично, необхідно замовити ремонт на https://komanda-profi.cv.ua/ch/kholodilnik. Основні ознаки того, що агрегат поступово виходить із ладу:

  1. Побутовий прилад став незвично гудіти під час роботи. Це може свідчити про крижані нарости, внаслідок неполадок у системі розморожування. За крижані пласти, що утворилися, можуть чіплятися лопаті вентилятора і якщо не вжити заходів, то холодильник зламається;
  2. Продукти, поміщені в холодильник, швидко псуються. Це може говорити про те, що погано працює холодильна система, стався витік фреону або вийшов з ладу термодатчик;
  3. У квартирі з’явився запах горілої проводки. Тут події можуть розвиватися за двома сценаріями: неполадки із проводкою або згоріла головна плата.

При перших неполадках з холодильником необхідно вдаватися до допомоги майстра. Якщо ви не орієнтуєтеся в даному питанні, не потрібно розбирати холодильник та намагатися його відремонтувати.

Чому при поломці холодильника краще звернутися до Команди-Профі

Жителі Чернівців добре знайомі з компанією з ремонту холодильників із неординарною назвою Команда-Профі. Вона не випадково отримала таку назву, тут працюють тільки професіонали, які знають і люблять свою справу.

  1. Вам нададуть якісну послугу за низькою вартістю.
  2. На всі види робіт надається гарантія терміном на 12 місяців. Якщо протягом календарного року власник холодильника знову зіткнеться з тією самою проблемою, ремонт здійснюватиметься на безоплатній основі.
    — ремонт холодильника вдома, вам не доведеться наймати машину і вантажників, щоб доставити його в ремонтну майстерню;
  3. Проведення ремонту за 1 день. Фахівець привозить із собою необхідний набір інструментів та запчастини.

Викликати майстра з ремонту холодильників додому досить легко. Вам потрібно буде зв’язатися з менеджером сайту та обговорити проблему. Домовитися про прихід майстра у певний день та час. Сказати марку холодильника та пояснити неполадку, щоб майстер зміг проаналізувати та взяти запчастини, які можуть знадобитися під час ремонту.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...