Білий цемент: поняття, різновиди та як обирати

03.06.2023 15:45 | Категория: Материалы для ремонта

Білий цемент – це особливий різновид цементу, для якого характерний привабливий білий колір та відмінні експлуатаційні характеристики.

Висока декоративність та функціональність суттєво розширюють можливості використання даної суміші. У складі такого цементу є білий клінкер у поєднанні з гіпсом. Також білий цемент може включати різні добавки мінерального походження, що покращують його властивості. На основі білого цементу виготовляють кольоровий за рахунок додавання різних пігментів, що фарбують. Особливо часто цей матеріал використовують, проводячи архітектурно-оздоблювальні роботи. Можна купити білий цемент за вигідною ціною, замовивши необхідну кількість матеріалу на сайті.

Застосування

Найчастіше білий цемент застосовується під час проведення будівельних та виробничих робіт. Сфера застосування даного матеріалу дуже велика. Це і загальнобудівельні роботи, і виробництво різноманітних сумішей, елементів декору. З білого цементу можна виготовити:

  1. Цілий спектр готових штукатурних та клейових сумішей.
  2. Ряд залізобетонних конструкцій.
  3. Безліч елементів декору та малих архітектурних форм.
  4. Штучну продукцію, виготовлену в заводських умовах.

Застосовуючи спеціальні пігменти, спеціалісти виготовляють розчини яскравих відтінків. Такі суміші знаходять широке застосування у сфері дизайну, використовуються для зовнішнього та внутрішнього оздоблення. Експлуатаційні характеристики у білого цементу анітрохи не гірші, ніж у звичайного. Він морозостійкий, водонепроникний, стійко переносить вплив негативних факторів.

Пігменти для фарбування білого цементу підбираються дуже ретельно. Вони повинні бути стійкими до лугів і не включати до складу розчинних солей, щоб колір матеріалу не змінювався з часом.

Готувати розчин із білого цементу та укладати його повинні кваліфіковані фахівці. Під час проведення робіт потрібна особлива акуратність. Обладнання та опалубка повинні бути бездоганно чистими.

Потрапляння до розчину сторонніх частинок може зіпсувати зовнішній вигляд готового виробу. Усі компоненти при приготуванні суміші потрібно дуже точно дозувати, дотримуючись пропорцій.

Останнім часом особливо популярні штучні вироби, виготовлені на основі білого цементу: перила балконів та сходів, плитка, балясини тощо. Серед штучних виробів із білого цементу можна виділити плитку тераццо, яку використовують для облицювання підлог, стін, драбин, альтанок, фасадів тощо.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...