Як правильно обрати зимову ковдру та рекомендації

30.12.2022 19:08 | Категория: Общие советы

Кожна людина уві сні проводить 1/3 свого життя. Саме тому так важливо подбати про максимально комфортабельні умови для сна, приділяючи особливу увагу вибору ковдри.

Сучасний ринок пропонує широке розмаїття ковдр, що відрізняються матеріалом виробництва, внутрішнім наповнювачем, стилістикою виконання і розмірами. Отже, перш ніж купити ковдри у Києві, необхідно розібратися з правилами їх вибору.

Щільність

Вибираючи ковдру, особливо важливо враховувати щільність її виконання. Даний показник визначається кількістю наповнювача в кожному квадраті вироби. Так, чим вищою буде щільність, тим більш теплою буде ковдра. По щільності ковдри бувають декількох типів: полегшені (1-200 гр/м2), всесезонні (300 мг/м2) і зимові (від 400 мг/м2).

Тип наповнювача

Всі наповнювачі, використовувані для виробництва ковдри, можна розділити на кілька груп: натуральні і штучні. Щоб досягти високого показника теплообміну, ковдра повинна володіти відмінними теплоізоляційними властивостями.

Цікаво, що ковдри середнього цінника виконуються з силіконізованих волокон, що роблять вироби більш пишними. Такі ковдри досить просто приймають форму їх зберігання і реалізуються за нижчими цінами, ніж моделі, виконані з натуральних компонентів.

Технологія виробництва

Ковдра може бути пошита декількома способами:

  1. Стьобана або касетна — модель, що дозволяє наповнювачу не збиватися і не злежуватися, що особливо зручно після прання.
  2. Каростепна — модель ковдри, в якої застосовується рядок фігурного типу. Всі місця з’єднання формують фантазійні візерунки. Такі вироби характеризуються більш високою якістю.

Маса

Вага ковдри визначається показником щільності, призначенням і типом наповнювача. Дотримуючись цих даних, ковдри бувають легкими, полегшеними, всесезонними і важкими. Найбільш теплою є сама важка ковдра, оскільки вона виконується з вовни, вати, або бавовни. Саме така ковдра відмінно підійде для регіонів з суворими зимами.

Матеріал чохла

Бажано купувати щільні чохли, які здатні пропускати повітря і утримувати наповнювач, не дозволяючи йому злежуватися. Особлива увага приділяється рядкам чохла, оскільки від них залежить здатність утримувати наповнювач. Наприклад, пухові ковдри супроводжуються касетної рядком, тобто, рядком, виконаним за типом квадратів. Це дозволяє ваті не збиватися в грудки, а користувачеві – не відчувати почуття дискомфорту.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...