Вимоги до зимових та літніх робочих черевиків

29.10.2023 17:10 | Категория: Общие советы

Робочі черевики відносяться до групи спецвзуття, призначеної для виконання роботи, що вимагає надійного захисту ніг від впливу зовнішніх факторів, передбачених специфікою діяльності.

У перевірених постачальників можна замовити взуття на togtrade.com/working-shoes/rabochie-botinki, а працівники-початківці повинні самостійно вибрати першу пару робочого взуття. При покупці необхідно пам’ятати, що до спецвзуття пред’являють низку вимог такого характеру:

  • при виборі зимового взуття основними вимогами є нековзна товста підошва, що надійно захищає від падіння, ковзання, обмороження кінцівок. Підошва має бути міцною і, одночасно, гнучкою. Внутрішня частина повинна бути теплою та захищати ноги від промокання, якщо робота ведеться в умовах підвищеної вологості. При роботі на хімічних виробництвах, верх і підошва повинні мати стійкість до впливу хімічних речовин;
  • літнє взуття, також, повинна захищати стопу робітника від пошкоджень і не пропускати електрику. Верх повинен бути виготовлений з тканини, що дихає, не допускає перегріву стопи. Залежно від умов роботи, носок обладнають металевою вставкою.

На деяких виробництвах зимове та літнє взуття повинне оснащуватися захистом гомілок від травм.

Як правильно підійти до вибору робочих черевиків: що потрібно знати

Спецвзуття підбирається залежно від специфіки діяльності. Так, для людей, робота яких пов’язана з висотою, основна вимога пред’являється до підошви, вона має бути нековзна і досить щільна. Верх взуття повинен виготовлятися із тканини, що захищає від ударів.

Робітники, трудова діяльність яких проходить у «гарячих» цехах, повинні носити взуття на щільній ковзній підошві, але з полегшеним верхом, щоб уникнути перегріву стоп і швидкої стомлюваності.
При роботі в умовах суворого клімату, спецвзуття повинне відрізнятися добротністю та теплим внутрішнім шаром. Додатково її обладнають водонепроникною мембраною.

Вибір робочого взуття здійснюється з урахуванням особливостей стопи, щоб не відчувати дискомфорт під час роботи. Перед початком зміни її необхідно оглядати щодо відсутності дефектів, отриманих під час діяльності.

Регулярні огляди та догляд за спецвзуттям значно продовжать термін її експлуатації, збережуть на довгий час початковий зовнішній вигляд.

Слід пам’ятати, що вартість робочого взуття безпосередньо залежить від якості матеріалу виготовлення.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...