Як швидко и вигідно придбати квитки на потяг

03.04.2023 12:18 | Категория: Общие советы

Купувати залізничні квитки можна без зайвих витрат часу і сил. Для цього достатньо відвідати сайт спеціального сервісу з продажу квитків або завантажити офіційний додаток Proezd.

Як купувати через Інтернет

Для початку необхідно зайти на сайт. Тут відразу пропонується вказати куди, звідки і коли необхідно їхати. В автоматичному режимі сервіс сам підбере всі можливі маршрути, а клієнту залишається вибрати тільки найзручніший з них. Купувати квитки на потяг швидше і зручніше через мобільний телефон в офіційному додатку.

Коли клієнт оплачує свій перший квиток, йому автоматично реєструється Особистий кабінет. Тут можна зберігати всі куплені і бажані квитки, а також управляти ними. Біля кожного квитка, рейс якого ще не був здійснений, є кнопка повернення. Натиснувши на неї, квиток на поїзд можна здати, але в такому випадку втримається комісія сервісу. Сума оплати буде показана відразу, сервіс прораховує її також автоматично.

Сервіс Proezd пропонує швидко купити електронні квитки або з відкладеною печаткою. Після заповнення інформації про пасажирів та оплату квитка, інформація передається безпосередньо в базу Укрзалізниці. Передача і зберігання даних повністю зашифровані, тому купувати з сервісом Proezd надійно. Після покупки, квиток приходить на електронну пошту або обраний месенджер. Квитки з відкладеною печаткою необхідно роздрукувати заздалегідь в касі залізничного вокзалу, але не пізніше ніж за 15 хвилин до відправлення поїзда.

Укрзалізниця має свій регламент і правила, про які можна докладніше дізнатися на сайті Proezd. Маленьким дітям пропонується повністю безкоштовний проїзд, але без надання окремого місця. Школярі можуть переміщатися зі знижкою в 50%, а діти старше 14 років оплачують його повністю. Також існують окремі правила з перевезення домашніх тварин і багажу. Більш докладно про це теж написано на Proezd.

Всі квитки купуються під документ, що засвідчує особу, оригінал якого необхідно буде надати провіднику перед посадкою. Купувати квиток можна на паспорт, закордонний паспорт, військовий квиток, посвідчення біженця, а для неповнолітніх дітей необхідно обов’язково мати свідоцтво про народження.

Proezd-це гарантія надійної та безпечної покупки залізничних квитків. З ним купувати проїзні швидко, вигідно і легко. Більше не треба витрачати час на черги і їхати далеко на залізничний вокзал, досить мати при собі смартфон з виходом в інтернет.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail: