Квартира в новобудові: переваги та як обирати

04.07.2022 13:59 | Категория: Общие советы

Купуючи квартиру, кожен покупець стикається з непростим вибором ринку нерухомості. Так, хтось віддає перевагу покупці квартири в новобудові, а комусь до душі вторинний ринок нерухомості.

Саме тому пропонуємо подивитися, чому варто купити квартиру в Івано-Франківську.

Переваги

Новобудови, зокрема від забудовника blago developer, можна охарактеризувати кількома ключовими перевагами:

  1. Можливість значно заощадити, так як нерухомість в новобудові характеризується більш прийнятними цінами, особливо, якщо купується ще на етапі будівництва.
  2. Нерухомість відрізняється юридичною чистотою, отже, покупець не зіткнеться з далекими родичами або іншими спадкоємцями-претендентами на квартиру.
  3. Житлові комплекси в Івано-Франківську від blago developer-якісні будинки, оснащені всією необхідною інфраструктурою і відрізняються найбільш підходящим плануванням, яке задовольнить потреби навіть найвимогливіших покупців.
  4. Наявність широкого розмаїття серед житлових комплексів і квартир, що дозволяє вибрати нерухомість, відштовхуючись від особистих переваг і побажань.
  5. Безпека, так як угода відрізняється юридичною чистотою і полягає в присутності декількох незалежних юристів.
  6. Новобудови в Івано-Франківську від blago developer – надійні будинки, оснащені системою безпеки, якісними комунікаційними системами, всіма необхідними інженерними мережами.

Також варто відзначити, що забудовник blago developer – один з найнадійніших і великих у всій Україні.

Кому підійде квартира в новобудові?

Придбання квартири – один з найсерйозніших і відповідальних кроків кожної людини. Отже, вибір нерухомості повинен здійснюватися, дотримуючись багатьох показників: призначення нерухомості, необхідність в’їхати, особливості будови.

Як правило, квартира в новобудові підходить для тих, хто готовий чекати, коли будинок буде добудований і зданий у використання. Також така покупка відмінно підходить для осіб, які купують нерухомість на майбутнє, наприклад, для своєї дитини. Нерідко нові квартири купуються особами, які хочуть розширитися, переїжджаючи з однокімнатної квартири або квартири-студії. Часто квартири в новобудові купуються особами, які хочуть максимально ефективно і надійно вкласти свої заощадження без їх подальшої втрати. Однак в такому випадку слід купувати квартиру ще на етапі її будівництва, або проектування.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail: