Де можна купити хімію для басейнів та декілька порад

04.08.2023 09:14 | Категория: Общие советы

Літо сезон тисячі запитів в інтернеті на тему як очистити воду в басейні, як боротися із зеленою, каламутною водою та які параметри басейну контролювати щоб уникнути цих проблем.

Рекомендуємо прочитати цей матеріал перед тим, як купити хімію для басейну, це дозволить зробити правильний вибір та уникнути найпоширеніших помилок. Також ми розповімо, як правильно використовувати хлор для басейну, щоб вода завжди була безпечною та прозорою, а вам не заважав запах хлору у воді та повітрі.

Порядок застосування хім. препаратів для басейну

Перевірте рівень PH у воді за допомогою крапельного або таблеткового тестера. Використовуйте реагент PH мінус/плюс для коригування рівня до позначки 7,0–7,2. Препарат зустрічається у торговельній мережі в рідкому та сухому вигляді. Уважно вивчіть інструкцію на упаковці для розрахунку необхідного дозування для басейну. Перевірте показники води за допомогою тестера через 2–3 години, не раніше. Контроль рівня Ph і його коригування до норми — це перша по порядку дія, якщо показник буде не в нормі, всі інші реагенти, додані в басейн, не працюватимуть ефективно або абсолютно не працюватимуть.

При першому запуску басейну і в профілактичних цілях (не частіше одного разу на місяць) після виконання першого кроку використовуйте хлор для басейну швидкої дії (шок хлор) для шокової, інтенсивної обробки води в басейні, обладнання та засипки у фільтраційній ємності. Не купайтеся в басейні протягом мінімум 12 годин після обробки води швидким хлором. Для постійного підтримання басейну в ідеальному стані, використовуйте таблетки хлору тривалої дії та контролюйте його вміст у воді за допомогою тестера кожні 3–5 днів на позначці не нижче 1,0.

При появі зеленого відтінку води або її помутніння, після виконання дій, описаних вище, слід додати у воду альгіцид. Засіб перешкоджають розмноженню та зростанню водоростей у воді та освітлює її. Якщо проблема із зеленою водою виникає часто, можна використовувати альгіцид у профілактичних цілях згідно з дозуванням, описаним на упаковці препарату.

Вибір виробника хімії для басейну

Купити хімію для басейну серед десятків доступних на ринку виробників здається не простим завданням. З одного боку не хочеться переплатити за гучне ім’я, з іншого боку питання безпеки препарату, який ми додаємо у власний басейн, не менш важливо. Фахівці рекомендують дотримуватися двох основних правил – по-перше купувати препарати, які мають сертифікат якості та відповідності для ринку України, по-друге вибирати серед виробників спеціалізуються на препаратах тільки для басейну та не купувати універсальні диво препарати «Все в одному». У перший сезон експлуатації басейну зверніться за допомогою у виборі препаратів до фахівців з галузі, щоб усі наступні роки діяти за професійною інструкцією та радіти безпечній та чистій воді у своєму басейні.

Оставить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail:

Капча загружается...